6

פוצץ המומ עם שטראובר

פירסום ראשון: פערים גדולים בין שטראובר למכבי, מטרפדים נכון לעכשיו את עיסקת חזרתו של השוער לקרית שלום. רק התערבות של אלכס שניידר, תסלול את דרכו של השוער לקרית שלום. ישראלביץ ועזרן קיצצו. בניאני נעלם

יום ראשון 05 יולי 2009
אשר גולדברג
לירן שטראובר לא ישחק ככל הנראה במכבי ת"א בעונה הבאה. 

בפגישה שהסתיימה הצהריים בין רונן קצב, נציגו של שטראובר̠לבין עוזי שעייה ועו"ד מורן מאירי, התגלו פערים כספיים גדולים בין הצדדים ונכון לעכשיו הכדור עובר למגרש של אלכס שניידר, שצריך להחליט אם להענות לדרישות של שטראובר, או שהשוער לא ישחק במכבי ת"א.

בפגישה נוספת, הודיעו גיז'רמו ישראלביץ ەיניב עזרן לעוזי שעייה, שהם מיישרים קו ומקצצים 30% משכרם, בדיוק כמו אבי נמני ושאר השחקנים.

עמנואל בניאני, חלוצה הגנאי של הפועל פ"ת, ששיחק בסיום העונה בעירוני רמה"ש והיה אמור לחתום היום במכבי ת"א, הפתיע את נציגי המועדון, כשלӐ הגיע לטיסה כפי שהבטיח.

בניאני, כך סוכם היה אמור לעבור היום את הבדיקות הרפואיות ולחתום באופן רישמי במכבי ת"א.  נציגי המועדון לא הצליחו ליצור קשר עם החלוץ הגנאי. גם בקיץ שעבר, כאשר החלוץ סיכם בהפועל פ"ת, הוא הבריזĠכמה פעמים לראשי המועדון והגיע לישראל רק אחרי מסע שיכנועים ולחצים.

מכבי תל אביב מצפה לאישור של שניידר לצרף את יובל אבידור, רוני גפני וכנראה גם אריק בנאדו, אשר מחזיק בהצעה גם מהפועל באר שבע.

בנושא בנאדו אמרו במכבי תל אביב : "נӨאה אותו נוסע כל יום לבאר שבע. אם הוא ימשוך זאת מעבר להשבוע, נרד ממנו רשמית"

תגובות

טלספורט בפייסבוק