בדש חתם, אוזן בדרך

ברק בדש, חלוצה של הכח עמידר ר"ג בעונה החולפת, חתם הבוקר באופן רישמי באשדוד לשלוש העונות הקרובות. אורי אוזן, מגינה של הפועל פ"ת, הגיע הבוקר לאימון וצפוי לחתום גם הוא

יום ראשון 05 יולי 2009
אשר גולדברג
במ.ס אשדוד מעבירים הילוך בהכנות לקראת העונה הבאה, ונכון לעכשיו הקבוצה של ג'ק בן זקן, היא הקבוצה הכי פעילה בשוק ההۢברות הדל של קיץ 2009/10. 

ברק בדש, חלוצה של הכח עמידר ר"ג בעונה החולפת, חתם הבוקר בקבוצה של יוסי מזרחי לשלוש העונות הקרובות, כמו גם חבריו להכח בעונה החולפת, עידן וויצמן, ישראל ראש וגל לוי. בדש, שנתן עונה טובה במדי ר"ג, נרכש כבר בעונה שעברה, אך רק הבוקר חתם באופן רישמי על החוזה במועדון.

מי שעוד עשוי לחתום בימים הקרובים הוא אורי אוזן, מגינה הימני של הפועל פ"ת בעונה שעברה. אוזן, ששוחרר מהפועל פ"ת, הגיע באופן מפתיע היום לאימון הקבוצה וסיכם לעונה הקרוۑה, כאשר חתימה רישמית צפוייה בקרוב מאוד.

אוזן, שעבר להפועל פ"ת אחרי עונה אחת בהפועל כפ"ס, נתן עונה טובה במלאבס, אך למרות זאת החליטו בפ"ת להיפטר מהשחקן בשל חוזהו היקר ו-מ.ס אשדוד צפויה להיות התחנה החמישית בקריירה של אוזן, ששיחק במכבי נתניה, מכבי חיפה, הפועל כפ"ס והפועל פ"ת.

יוסי מזרחי ממשיך לבחון זרים לקבוצה. שני זרים שנבחנים בימים אלו באשדוד עם רודריגו גוסטו הברזילאי ונז'יקו וואלוביץ' המונטנגרי. במהלך השבוע צפוי להגיע למבחנים גם ג'וסלן אהוויה, קשר נבחר۪ בנין.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק