הקהל הישראלי הוא היתרון

נבחרות רוסיה וישראל, ערכו היום מסיבת עיתונאים לקראת משחק הדייויס בסוף השבוע. מארט סאפין, לא מפרגן: "עם כל הכבוד, ניצחתם את שבדיה, כי היא היתה בלי סודרלינג". הראל לוי: "לא צריך להתייחס לסאפין"

יום שלישי 07 יולי 2009
שלמה חסיד
 נבחרות רוסיה וישראל, ערכו מסיבת עיתונים לקראת משחק רבע גמר גביע הדייויס בין שתי הנבחרות בסוף השבוע בת"א.

ראשונים ערכו הרוסים מסיבת עיתונאים והאיש הבולט היה מראט סאפין, שלא עשה חשבון לעיתונאים.

סאפין אמר לעיתונאים: "יפה שעליתם לרבע הגמר אבל צריך לזכור שישראל עברה את שבדיה, ששיחקה ללא השחקנים החשובים שלה וללא סודרלינג. שבדיה הגיעה בהרכב חߡר ויוהנסון לא שיחק בשנים האחרונות. המטרה שלנו היא להגיע לגמר ואני מאמין שננצח, למרות שלישראל יש את דודי סלע שנמצא בכושר טוב".

גם איגור אנדרייב החמיא לסלע: "דודי מגיע בכושר טוב מאוד ובמשחקי הזוגות יש לישראל יתרון. ישȠלכם זוג מצויין ויהיה לנו מאוד קשה נגדם".

הקפטן שאמיל טרפיצ'ב: "הנבחרת הרוסית עולה בדרך קבע לשלבים הגבוהים. התנאים בישראל מצויינים ואני בטוח שיהיה מעניין. עדיין לא החלטתי מי ישחק בכל המשחקים. עוד לא החלטתי מי ישחק בזוגות".

כל השחקנים הרוסים ציינו כי היתרון הגדול של ישראל יהיה בזכות הקהל הרב, אך סאפין לא מתרגש: "נכון שהיתרון שלכם הוא הקהל אבל אני ששיחקתי בצ'ילה, הסתדרתי עם הקהל ונסתדר גם עם הקהל הישראלי".

מיד לאחר מסיבת העיתונאית של הרוסים, ערכו הישראלים מסיבת עיתונאים. הראל לוי, אמר בתגובה לדבריו של סאפין: "לא צריך להתייחס למה שהוא אומר, גם אם היה לנו קצת מזל אז המזל הולך עם הטובים".

הקפטן אייל רן אמר: "אני מאוד גאה בהישג הזה, רוסיה היא נבחרת מצויינת, אבל הלחץ עליהם יהיה גדול מאוד. אני מאמין  בנבחרת שלנו. כל השחקנים מרוצים מהיכל נוקיה ולא יהיו תירוצים".

אנדי רם: "קשה להתרגל למגרש, אבל אני בטוח שיהיה בסדר. יש לנו  אנרגיות טובות ואני מאמין שנביא את הנקודה של הזוגות".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק