ביתר אלופה בותיקים

בית"ר ירושלים השיגה ניצחון במשחק הגמר על מעלות 8:9 בבעיטות הכרעה Ӟ-11 מטרים לאחר 3:3 בתום הזמן החוקי בטורניר על שמו של לוניה דבורין ז"ל, אביו של דני דבורין

יום שלישי 07 יולי 2009
אשר גולדברג

קבוצת הכדורגל של בית"ר ירושלים זכתה באליפות ליגת הותיקים של ישראל. במשחק הגמר שנערך באיצטדיון החדש של יהוד, גברה היום (שלישי) בית"ר ירושלים על הקבוצה המפתיעה ממעלות 8:9 בבעיטות הכרעה מ-11 מטרים.

בתו۝ הזמן החוקי הייתה התוצאה 3:3. בסיום המשחק העניק מנהל הספורט של קול ישראל, דני דבורין, לראש הקבוצה הבית"רית, משה בן הרוש , את גביע האליפות הנושא את שמו של לוניה דבורין ז"ל, אביו של דני, שהיה נשיא איגוד מאמני הכדורגל בישראל.

המשחק היה קיצבי ודרמטי ובמהלכו הובילה בית"ר 0:1, אבל הקבוצה ממעלות השוותה ועלתה ליתרון 1:2. בית"ר התאוששה, הובילה 2:3 ומעלות הצליחה להשוות ל-3:3 ממש בדקה האחרונה של המשחק. בדו קרב הפנדלים המתח נשמר והוכרע כאמור בשיעור 8:9.

בסיום המשחק פתחו שחקני בית"ר ירושלים את בקבוקי השמפניה ושאגו בהתלהבות: "יש אליפות. יש אליפות". בשורות בית"ר ירושלים שיחקו בין היתר סרגיי טרטיאק, איתן מזרחי, משה בן הרוש ונצח מסובי. לשחקני שתי הקבוצות הוענקו מדליית זהב למנצחים וכסף למפסידים. זו השנה התשיעית ברציפוߪ שבה נושא הגביע את שמו של לונייה דבורין ז"ל.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק