החוזה של נמני לאישור שניידר

אלכס שניידר יקבע את שכרו של אבי נמני שהודיע כי ביקש לקצץ משמעותית בשכרו. שניידר מעריך ומכבד את נמני שהוזמן למפגש עם הבעלים הקנדי. שניידר חוזר ומדגיש: רק אני מאשר רכש

יום רביעי 08 יולי 2009
אשר גולדברג
 אלכס שניידר ממשיך בקו החשיבה שלו, קו המבקש לשחרר כמה שיותר שחקנים שהיו שותפים למפעל הכושל של מכבי תל אביב אשתקד. הבעלים הקנדי החליט כי כל חוזה חדש של רכש זר או ישראלי יהיה חייב לעבור דרכו.

כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT, אישר בינתיים שניידר את חוזיהם של יובל אבידור ורוני גפני. כמו כן, חוזיהם של לירן שטראובר ואריק בנאדו, עדיין לא קיבלו את אישור הבוס שמבקש לעשות כל מאמץ בכדי להשתחרר מהחוזה של הבלם איגור טומאסיץ' והקߩר ג'ונתן אסוס.

גם גיז'רמו ישראלביץ', שהסכים לקיצוץ בשכרו, לא אהוד אצל שניידר וזה היה מעוניין להשתחרר מחוזהו.

המנג'ר אבי נמני זוכה להוקרה רבה בקרב הבעלים. שניידר מאמין שנמני יצליח להוביל את הקבוצה גם בתקציב נמוך של 26 מיליון שקליםĠלעונה טובה.

שניידר דורש כי השחקנים יהיו יותר מחוייבים לסמל ולאוהדים שנחלו אכזבה רבה בעונה החולפת. נכון לרגע זה, לאבי נמני אין חוזה לעונה הבאה למרות שהיה הראשון שהודיע למועדון על הסכמתו לקצץ משמעותית בשכר שלו. החוזה של האחרון הועבר לשניידר שהתӨשם מאוד מהעובדה כי המנג'ר היה הראשון שהתיישר עם עונת הקיצוצים.

שניידר יאשר את חוזהו של נמני ולמקורביו סיפר כי בכוונתו להזמין את המאמן לקנדה לשיחה בה יציג המנג'ר הצהוב את התוכניות המקצועיות של הקבוצה הבוגרת והנוער.

נמני היߨצה לילדים

אבי נמני הגיע היום לקאנטרי ב"מועדון הספורט צהלה" והיה אורח בקייטנת הילדים. נמני העניק לילדים הרצאה על ספורט ושיחק עם הילדים.

פורסם לראשונה ב 10:33

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק