נעמיד תקציב של 13 מיליון

דני לוי, יו"ר עמותת הפועל פ"ת נשמע אופטימי לגבי מצבה של הפӕעל פ"ת: "נעמיד קבוצה חזקה ומצויינת". אולם חבר עמותה אחר, לא ממש מסכים: "הכול דיבורי סרק, הפועל פ"ת הולכת לפירוק"

יום חמישי 09 יולי 2009
אשר גולדברג
 ברשות לבקרה התקציבית, קוראים לראשי הפועל פ"ת להגיש את התקציב לעונה הקרובה, בחשש שהמועדון מנוהל ע"י העמותה ולא יוכל להעמיד תקציב מינימום של 10.7 ש"ח.

ברשות כבר מתכוננים למצב שבו פ"ת לא תוכל לפתוח את העונה וכבר הכינו את הפועל ק"ש כמועמדת אפשרית להחליף את פ"ת בליגת העל בעונה הבאה.

אולם דני לוי, יו"ר עמותת הפועל פ"ת ממש לא מודאג ואמר היום ל-telesport: "צר לי מעומק ליבי לאכזב את אלו שרוצים ברעת המועדון, הגשנו את הד"וחות של העונה שעברה. עכשיו יוגש התקציב לעונת 2009/10, שיעמוד על כ-13 מיליון שקלים. הפועל פ"ת יוצאת לדרך, אל תדאגו כי תהיה קבוצה חזקה ומצויינת".

אולם חבߨי העמותה בהפועל פ"ת לא ממש תמימי דעים לגבי עתידה של הקבוצה וגורם בכיר בעמותה אמר הבוקר: "הכול דיבורי סרק, אין להפועל פ"ת את התקציב הדרוש, הם לא יעברו את הבקרה  התקציבית".

הבוקר נחת בנתב"ג, בלם נבחרת טוגו, עמנואל ߞאטיאס, שיצטרף לאימונים אחרי שיעבור את הבדיקות הרפואיות. חוזהו של מטיאס כבר סוכם לשלוש שנים. הפועל פ"ת תקיים את מחנה האימונים שלה בהונגריה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק