הארבאס וסיבותה למכבי תא

מנו הארבאס מחטאפה הספרדית ונואה סיבותה מזמביה ינסו להרשים את אבי נמני. רוני גפעי ויובל אבידור הוצגו במדי הקבוצה

יום שישי 10 יולי 2009
אשר גולדברג

מנו הארבאס מחטאפה ב' הספרדית ינחת מחר (ש') למבחנים במכבי ת"א. החלטותיו של אבי נמני בנושא החתמתו של השחקן יהיו קשות, כיוון שהקבוצה לא תקיים משחקי אימון מול קבוצות ישראליות עד לפני היציאה למחנה האימונים בהולנד בחודש הבא.

מכבי תל אביב קיימה אמש משחק אימון פנימי, במסגרת המשחקים שאבי נמני קבע לשחקניו. 

שער ראשון נרשם ליובל אבידור, שכבש לקול תשואות עשרות הצופים שער בכורה בקרית שלום בתיקו 4:4 המצוין. גם יניב עזߨן היה בין כובשי השערים.

החלוץ הגנאי, עמנואל בנאיני, ששיחק בעונה שעברה בהפועל פתח תקווה ובעירוני רמת השרון, נחת והצטרף לאימוני הקבוצה, בשורותיה יחתום על חוזה ל-3 שנים. בנאיני קיים אימון כושר בצד.

קשר מנבחרת זמביה, ששיחק בעונה שעברߔ בליגה של דרום אפריקה, נואה סיבוטה, יגיע עד סוף השבוע להתרשמות במכבי תל אביב. מכבי התעניינה אצל החלוץ הצעיר, עמנואל מאיוקה, שהמליץ על חברו לסגל נבחרת זמביה.

במכבי תל אביב ינסו להביא שחקן זר לעמדה של מאור בוזגלו, שחזר הערב מספרד, שם עבר בשבוע ۩עבר ניתוח מסובך וארוך לשחזור רצועת הברך. 

הקרע ברצועה הצולבת יגרור היעדרות ממושכת של 7 חודשים מאימונים רציניים, והתוצאה היא שמכבי תל אביב לא בונה העונה על בוזגלו כמי שיוביל אותה, ותאפשר לו החלמה ארוכה כדי לקבל אותו בריא וכשיר להמשך הדרך.Ȧnbsp;

בוזגלו כבר קיבל טלפונים רבים מחבריו, ויהיה בקשר מתמיד עם הצוות הרפואי של מכבי תל אביב.

חשוב לציין שבשלב זה החלק הגדול של שכרו ישולם על ידי הביטוח הלאומי, מה שיחסוך למכבי תל אביב עד סוף העונה האזרחית תשלום החוזה.
ȼbr/> עוד לפני האימון, רוני גפני ויובל אבידור הוצגו בפני התקשורת, כשלשניהם תקווה דומה- להוביל את מכבי להישגים.מכבי מציגה את אבידור וגפני, הערב. צילום: מכבי תל אביב, האתר הרשמיתגובות

6

טלספורט בפייסבוק