בניון עושה עבודה טובה

בובߙ צ'רלטון, כוכב הכדורגל האגדי הרצה בפני עשרות מאמנים ישראלים במכון וינגייט ואמר: "בניון שחקן טוב, מגיע לו לשחק בליברפול". ביום שני יוביל צ'רלטון את המשלחת הבריטית במכביה

יום שישי 10 יולי 2009
אשר גולדברג
 בובי צ'רלטון, כוכב הכדורגל האגדי של נבחרת אנגליה ומנצ'סטר יונייטד, העניק ביום שישי בבוקר הרצאה מאלפת ߜעשרות מאמני כדורגל שהגיעו למכון וינגייט כדי לשמוע את דבריו של מי שרשם 106 הופעות במדי נבחרת אנגליה, וכבש לזכותה 49 שערים.

צ'רלטון אמר למאמנים הישראלים שנכחו: "צריך לעשות את הכול מאהבה. שתפו את הסביבה שלכם בקשיים, בלבטים. כדורגל הוא משחק מהנה וצריך להנות ממנו".

על יוסי בניון, אמר צ'רלטון: "היו הרבה שחקנים טובים בכדורגל האנגלי, קשה לי לדבר על ליברפול, אבל בניון שחקן טוב ועושה עבודה טובה עבור המועדון".

על המעבר של רונאלדו לריאל מדריד הוא אמר: "אנߙ מבין אותו, זה דבר גדול כי החלום שלו כילד היה לשחק בריאל מדריד ובכדורגל זה כיף להגשים חלומות. החלום שלי היה לשחק ביונייטד והגשמתי את זה. אני עוד מאמין שהוא יחזור למנצ'סטר יונייטד"

על העובדה שאריק קאנטונה נבחר לגדול שחקני היונייטד בכל הזמנים, הוא אמר: "אני מחבב אותו ואנחנו ביחסי ידידות, הרקורד שלי ביונייטד גדול משל אריק, אבל התקשורת זוכרת לזמן הנתון ופחות את העבר הרחוק, אבל הוא עשה דברים עצומים, הביא אליפויות וגביעים ליונייטד ואיני מקנא בו".

על נבחרת אנגליה אמר: &quoɴ;קאפלו הוא מאמן נהדר, כמו אלף ראמזי המאמן שזכה עם אנגליה במונדיאל ב-66. השחקנים מכבדים אותו, מקבלים אותו. הוא מנהל חזק ויש כלפיו כבוד, יש לאנגליה סיכויים נהדרים לזכות במונדיאל בדרום אפריקה".

צ'רלטון, ששיחק במנצ'סטר יונייטד ונחשב לדעת רבים לשחקן הטוב ביותר בכל הזמנים באלופת אנגליה, היה הקשר הדומיננטי במרכז השדה, והיה המנהיג הבלתי מעורער של השדים האדומים. 

ביום שני יוביל צ'רלטון את המשלחת הבריטית למשחקי המכביה, בטקס הפתיחה שייערך באיצטדיון ר"ג.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק