כולנו שותפים להיסטוריה

אחרי שהשלימו את הסנסציה, עם ניצחון על הצמד הרוסי ו-0:3 מדהים על רוסיה בהתמודדות כולה. יוני ארליך אמר בדמעות: "זה לא נתפס, הולכים לחגזג". אנדי רם: "הגדולה שלנו, זו האחדות"

שבת 11 יולי 2009
אורית מרום
אנדי רם ויוני ארליך עשו את זה. הצמד הישראלי הבכיר השלים ניצחון מדהים 2:3 על הצמד הרוסי סאפין וקוניצין, ו-0:3 ענק בהתמודדות כולה מול רוסיה החזקה.

זה לא היה קל, הרוסים חזרו מפיגור 0:2 במשחק ל-2:2 ואנדיוני נראו שבורים, אבל התעשתו וניצחו במשחק תוך הצגת אופי ונחישות מדהימים. ישראל עושה סנסציה ומעפילה בקלות מדהימה לחצי גמר גביע דייויס. נבחרת ישראל אחת מארבע הנבחרות הגדולות בעולם (!)

יוני ארליך, ה۠רגש אמר מיד בסיום: "זה מדהים, רק בגלל הקהל הזה ניצחנו. כשאנחנו משחקים ביחד דברים טובים קורים, באנו עם אנרגיות טובות וניצחנו. באנו במטרה לתת לקהל הזה, לנבחרת הזאת, להראל ולדודי שעשו עבודה גדולה ולכל הצוות. אנחנו מודים להראל ודודי שעשו עבודה מדהימה. זהȠלא נתפס, אנחנו הולכים לחגוג".

"זה האירוע הכי גדול שהייתי בו בחיים. ניצחון בגראנד סלאם זה מדהים, אבל מול הקהל הביתי זה אפילו יותר. הרגע הזה שווה את כל מה שעברנו. לא אשכח את הרגעים האלו לעולם. יש חלומות שאפילו לא מעזים לחלום אותם̮ עשיתי מעל ומעבר כדי לחזור מהפציעה לרגעים הללו. ידעתי שגם אם הייתי צריך לחתוך את היד אחרי המשחק, הייתי משחק פה".

אנדי רם, אמר בציניות: "משכנו את זה כמה שעות בגלל שנהנינו. הגדולה של הנבחרת הזו, זה האחדות אבל. פעם ראשӕנה ישראל בחצי גמר הדייויס, זה לא נתפס". 

"באתי לדבר ולהודות לקהל ולא יכולתי לדבר. זו הפעם ראשונה בחיים שנשארתי בלי מילים. חצי גמר בדייויס, זה מה שצריך בשביל שאני אתחיל לבכות. זה כיף גדול, אווירה מדהימה. לא כל אחד זוכה להגיע למעӞד כזה עם מדינה שלמה מאחוריו ו- 10,000 איש שקוראים בשמו".

"אנחנו יכולים לעמוד מול כל נבחרת בבית. אני מכיר את כל השחקנים ואת כל הנבחרות. אף נבחרת לא מגובשת כמונו, אנחנו הנבחרת הכי מגובשת בעולם".

אייל רן<ȯstrong>, קפטן הנבחרת, ריגש את כל הנוכחים והכריז: "יש לנו קהל של בית עליון, יש לנו נבחרת של בית עליון. עשינו הישג ענק".

במסיבת העיתונאים הוסיף הקפטן הנרגש: "זה לא נתפס. קשה לי לעכל את זה, הרבה אנשים עבדו קשה מאוד לאורך השניߝ כדי להיות חלק מהרגע הזה. הנבחרת זה לא דבר שקורה מיום ללילה, זאת עבודה קשה לאורך שנים".

הראל לוי: "ייקח לנו לפחות יומיים להבין מה קרה כאן. זה היה מדהים. במערכה החמישית התחלתי לקרוא תהילים. לא יכולתי להסתכל על המגרש. פשוט לא יאמן"

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק