בביתר מחכים לסימן מארקדי

בית"ר ירושלים חוזרת היום להתאמן, תחת הדרכתו של סרגיי טראטיאק. בקבוצה מחכים לגאידלק, שלא פוצה פה. שחקן בקבוצה: "כולם מחכים להחלטה של גאידמק. מצידי שידבר דרך רדיו מוסקבה"

יום ראשון 12 יולי 2009
אשר גולדברג
 בית"ר ירושלים חוזרת היום להתאמן, תחת הדרכתו של סߨגיי טראטיאק. השחקנים משמיעים כביכול קולות של שמחה ואושר. אבל חוסר הוודאות סביב קיומה של הקבוצה, גורר פירושים שבין חוסר אמונה בבעלים והליכה לפירוק או מציאת פיתרון מסויים, שבו יעביר הבעלים את הדולרים מחשבונו, להפעלת הקבוצה.

ב-48 השעות האחרונות,̠לא הצליח איש, כולל היו"ר איציק קורנפיין, ליצור קשר טלפוני ולנהל שיחה עם גאידמק. היחיד שטוען כי דיבר עם גאידמק הוא פרקליטו עו"ד ישראל שלו, שגם הוא אינו יכול לפזר את העשן והערפל מעל מתחם בית וגן.

שחקן בבית"ר ירושלים אמר: "כוۜנו ממתינים להחלטה של ארקדי ומצפים שהוא יזרים את 4 מיליוני הדולרים הנחוצים. מצידי שגיאדמק ידבר דרך רדיו במוסקבה. שיהיה גבר עם כבוד, שיגיד את האמת ולא יטחן מים ע"י אמירות שגורמות להתנהלות של שתיקת הכבשים".

גם בהתאחדות לכדורגל ובבקרה הߪקציבית, ממתינים לגאידמק לפחות עד יום שלישי, לפני שייפתחו הליכים משפטיים וקנסות.

נושא המאמן נותר ללא פיתרון בינתיים, וההחלטה תהיה של גאידמק, במידה ויחליט להמשיך להיות הבעלים. נכון להיום, דאריו פרננדס וכריסטיאן אלברז, כמו שמעון גרשון ואריק בנאדו, לא הסכימו על קיצוץ עתידי של 50 אחוזים משכרם.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק