תנו לי לדבר עם הסיטי

ג'ון טרי, בלם וקפטן צ'לסי ונבחרת אנגליה, דורש לרומן אבראמוביץ' לפתוח במו"מ עם מנצ'סטר סיטי, שמציעה לו משכורת עתק. פרייזר קמפבל, חלוצה הצעיר של מנצ'סטר יונייטד ואנגליה הצעירה, חתם בסנדרלנד

יום ראשון 12 יולי 2009
אסף בילגורי
 "הניוז אוף דה וורלד" הבריטי מדווח שבלםĠנבחרת אנגליה ג'ון טרי, דורש מרומן אבראמוביץ', הבעלים של צ'לסי, לאפשר לו לנהל מגעים עם מנצ'סטר סיטי, שחושקת בו.

אבראמוביץ' מעוניין מאוד להשאיר את טרי, שנחשב לבלם הטוב בעולם כיום, אך קפטן נבחרת אנגליה, רוצה הבהרות לגבי עתידו, עוד לפני יציאתה של̠צ'לסי למחנה טרום העונה שלה בדרום אמריקה ביום חמישי.

בצ'לסי לא מעוניינים שטרי יעזוב, גם לא תמורת סכום עתק של 50 מיליון פאונד, אותו מציעה מנצ'סטר סיטי, אבל טרי נחוש לשמוע מה מציעים ראשי הסיטי. 

מארק יוז, המנג'ר של הסיטי מתכוון לנסות לשכנע את טרי שעתידו במנצ'סטר סיטי, שעל פי ההערכות תציע לו שכר בלתי נתפס של 280 אלף פאונד בשבוע.

פרייזר קמפבל חתם בסנדרלד

סטיב ברוס, המנג'ר החדש של סנדרלנד, ביצע הבוקר את ההחתמה הראשונה שלו, כאשר צירף לקבוצהȠאת פרייזר קמפבל, חלוצה בן ה-21 של מנצ'סטר יונייטד ונבחרת אנגליה הצעירה.

קמפבל, שעבר ביום שבת את הבדיקות הרפואיות שלו בקבוצה, חתם על חוזה לארבע עונות במדי "החתולים השחורים". קבוצתו, מנצ'סטר יונייטד תקבל סכום של 3.5 מיליון פאונד עבור החלוץ המוכשר.

קמפבל בילה את העונה הקודמת כמושאל בטוטנהאם, כחלק מעיסקת העברתו של דימיטאר ברבאטוב ליונייטד.  קמפבל שיחק בהצלחה רבה במדי האל סיטי בעונת 2007/08 והיה גורם מפתח בהעפלתה של הקבוצה לפרמייר-ליג.

קמפבל שיחק ביורו האחרו۟ עד גיל 21, וכיכב בנבחרת של סטיוארט פירס, שהעפילה עד לגמר הטורניר, בו הובסה ע"י נבחרת גרמניה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק