המטרה הבאה : אדביוۨ

לאחר שהגיעו לסיכום סופי עם קרלוס טבז, מנצ'סטר סיטי אינה עוצרת ומציעה לארסנל 25 מיליון פאונד עבור עמנואל אדביור

יום שלישי 14 יולי 2009
נמרוד הגפני

כאשר רומן אברמוביץ' השתלט על צ'לסי, השתנו יחסי הכוחות בפרמיירליג ובאירופה. צ'לסי הפכה להיות אימפריה ולאחת הקבוצות החזקות ביבשת. הכחולים מסטמפורד ברידג' היו בעלי הממון והקבוצה העשירה בעולם והתוצאות לא איחרו להגיע . כבר בשנה הראשונה חיכו הכוכבים הגדולים באנגליה בציפיה לטלפון מהבעלים החדשים שיבקש מהם להצטרף למועדון.

כמה שנים אחר כך נראה שהתסריט עומד להתרחש שנית, הפעם מכיוון מנצ'סטר סיטי. הבעלים החדשים מאבו דאבי הפכו את המועדון הקטן למועדון העשיר ביותר בעולם . אך הפעם ۔צמיחה לא היתה מטאורית כמו אצל הלונדונים. שחקנים לא ששו להצטרך למועדון הקטן ומנצ'סטר דישדשה לה במקומות הרגילים של בין צמרת לתחתית .

אולם הקיץ מתחילים לראות את פירות ההשקעה הכספית הגדולה. לאחר שגארת' בארי, רוקה סנטה קרוז וקרלוס טבז הצטרפו, מעונۙינים התכולים להביא את כוכב ארסנל ונבחרת טוגו, עמנואל אדביור, כדי ליצור חולית התקפה איימתנית ביותר.

הסיטי מציעים לארסנל סכום לא מבוטל של 25 מיליון פאונד ומציעים לחלוץ חוזה לחמש שנים בסכום אסטרונומי של 130 אלף פאונד לשבוע . ההערכה הכוללת של העיסקה עומדת על השקעה של כ - 60 מיליון פאונד.

העיסקה צפויה להיסגר השבוע. מנצ'סטר סיטי יוצאת מחר(רביעי) למחנה האימונים שלה בדרום אפריקה ויעשו מאמצים על מנת שאדביור יצטרף לקבוצה עוד לפני סיום המחנה

אדביור מרוויח כרגע כ - 80 אלף פאונד ל۩בוע, בהתאם לחוזה עליו חתם רק לפני שנה עם התותחנים. ארסן ונגר הודיע כבר כי לא יתנגד לעזיבתו של אדביור ובכסף שיתקבל, יביא את חלוצה של בורדו ונבחרת מרוקו, מרואן שאמאק.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק