לא יהיה משחק קל. ניתן הכל

מוקדמות ליגת האלופות: קפטן מכבי חיפה, יניב קטן התייחס לקראת היריבה (רביעי) גלנטורן האירית בקרית אליעזר: "ניתן 200 אחוז". אלישע לוי: "ייתכן וגאדיר ישולב במשחק"

יום שלישי 14 יולי 2009
אשר גולדברג
 הרבה זמן לא ראינו מסיבת עיתונאים רישמית במסגרת אירופאית בקרית אליעזר. היום (שלישי). אלישע לוי, מאמן מכבי חיפה וקפטן הקבוצה, יניב קטן התייצבו והתייחסו למשחק החשוב מול גלנטורן. 

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, התייחס לקראת המשחק האירופאי בקרית אליעזר :"המעמד מחייב. אני מאוד מקווה שנעשה הכל, שנעבור את ۔שלב הראשון בהצלחה. אני כל הזמן אמרתי, נעשה הכל שנבוא מוכנים ולא יהיו הפתעות".

לגבי ההרכב התייחס המאמן: "אני לא מפחד לתת צ'אנס לצעירים וראשם גאדיר. לא פירסמתי את ההרכב. גאדיר יוכל לתרום מהספסל. כל שחקן צריך להיות מוכן למערכה. לא עשינӕ שינויים גדולים, נתבסס על השלד העיקרי. אין לי ספק שהשנה יהיה אף יותר  טוב. בלו חזר אלינו, גם מיימון".

קפטן מכבי חיפה, יניב קטן: "אנחנו לוקחים את המשחק מאוד ברצינות. עשינו הכנה מצויינת במחנה האימונים. לא מקלים ראש ביריבה. ניתן 200 אחוז, כדי להוציא תוצאה טובה. לא יהיה משחק קל בכלל. נשתדל לעשות המקסימום. לא יהיה קל ופשוט.

"לשחק משחק אירופאי בקרית אליעזר, זו חוויה מרשימה. אני מקווה שכולנו נשמח ביחד במגרש. אני לא מגיע ב-100 אחוז למשחק, אני אעשה את ۔מקסימום".

גם גלנטורן הצפון אירית, ערכה מסיבת עיתונאים, שבהם נאם מאמן הקבוצה, אלן מקדולנד וההכרה המלאה ביריבה החיפאית. 

מאמנה של גלנטורן, אלן מקדולנד התייצב למסיבת העיתונאים ואמר: "אנחנו לא קבוצה עשירה. המטרה שלנו זה להוציא תוצאה טובה לקראת משחק הגומלין. אנחנו מכירים את בוקולי, שהוא שחקן משמעותי במכבי חיפה ומסוכן מאוד. 

במכבי חיפה מצפים למגרש מלא, כאשר למעלה מ-10 אלף צופים כבר הבטיחו את מקומם בקרית אליעזר.

תמונה: באדיבות האתר הרשמי - מכבי חיפה.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק