עשינו את זה חד וחלק

אלישע לוי אחרי ה- 0:6 על גלנטורן: "לבוא למשחק ראשון זה לא פשוט, עשינו את זה בצורה טודה". על דבאלשווילי: "הוא סקורר, יש לו מחשבה ותנועה טובה"

יום רביעי 15 יולי 2009
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה חגגה הערב (רביעי) על גלנטורן בקרית אליעזר, כשמחצה את אלופת צפון אירלנד בתוצאה 0:6, במשחק הראשון מבין שניים בשלב השני של מוקדמות ליגת האלופות.

מאמן הירוקים, אלישע לוי פרגן לאחר המשחק לשני הזרים החדשים של הקבוצה, הבלם הפורטוגלי טשיירה והחלוץ הגיאורגי דבאלשווילי, שאף כבש צמד, ואמר: "אומנם עברנו רק משחק אחד, אבל אפשר היה להתרשם מהאיכויות שלהם. אפשר היה לראות שהגיאורגי יודע לעשות הכל, הוא סקורר, יש לו מחשבה ותנוߢה טובה, הוא שחקן טוב. לבלם לא היתה הרבה עבודה, אבל רואים את הטכניקה שלו. בניגוד לגיאורגי, הוא לא בא עם כושר משחק אבל רואים שגם הוא שחקן טוב.".

"מעבר לזה, אפשר היה ללמוד טובות גם על הסגל שלנו, לבוא למשחק ראשון זה לא פשוט. עשינו את זה היום בצורה טובה. יש לנו תוצאה טובה ומבטיחה, אבל יש עוד משחק. בהתחלה כשהם צופפו היה קשה. הקבוצה הזו בכל שנה עושה צרות במשחק הראשון, ואנחנו היום יۓענו לעשות את זה חד וחלק".

לשאלה האם מתכננים במועדון הירוק לצרף שחקני רכש נוספים, ענה המאמן: "לא עשינו הרבה שינויים, הבאנו שחקנים שהיינו זקוקים להם. יש לנו עוד הרבה צעירים טובים ואם נצטרך נקודתית, נוסיף שחקן או שניים".


ליאור רפאלוב הוסיף: "זה טוב שפתחנו ברגל ימין, אנחנו צריכים לגרום לקהל לקנות מנויים. בכל מקרה, צריך לקחת את הכל בפרופורציות. נקווה שנגיע מוכנים גם לשלב הבא".

דקל קינן חס על היריבה אחרי ההשפלה שהנחילו לה: "האמת שזה לא נעים. אולי הם התכוונו להגיע למכביה, והגיעו במקום זה אלינו".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק