6

אוהדי מכבי רוצים את גרשון

מכבי תל אביב המריאה למחנה האימונים בהולנד. האוהדים רוצים רכש ודורשים להביא את שמעון גרשון. משניידר הם דורשים לפתוח את התקציב ולשדרג את הסגל שנשאר עם זר אחד

יום חמישי 16 יולי 2009
אשר גולדברג
 אוהדי מכבי תל אביב קיבלו באכזבה את ההחלטה של אריק בנאדו לתת להפועל תל אביב את האופציה להחתימו. במכבי משכו יותר מדי זמן את המשא ומתן עם הבלם המצטיין שאמור עכשיו ללבוש את המדים האדומים.

למכבי תל אביב אין עכשיו בלם טבעי לאחר עזיבתם של אבי יחיאל ומושיקו מישאלוב. הזר היחיד שנשאר הוא איגור טומאסיץ' שאינו בלם טבעי ויכולתו לאורך העונה החולפת היתה חלשה ומאכזבת.
̊
כבר אתמול החלו אוהדים רבים להעביר מסרים למאמן אבי נימני ולראשי הקבוצה להביא מבית"ר ירושלים את שמעון גרשון במידה והקבוצה של ארקדי גאיידמק תלך להקפאת הליכים בבית המשפט.

מהבוקר (חמישי), אמורים אוהדי מכבי להעביר הודעות לבעלים אלכס שניߙדר, שיפתח את תקציב 14 מיליון השקלים לשכר השחקנים ויביא שני זרים ועוד שני ישראלים בנוסף לרוני גפני, לירן שטראובר ויובל אבידור. השם החם אצל האוהדים המעוניינים בבלם עם ניסיון ואחריות, הוא כאמור שמעון גרשון

מספר אוהדים אמרו : "יש לנו קבוצה יөנונית בלי שום רוח קרב. קבוצה שהיא העתק של העונה שעברה, שאין לה יומרות בצמרת. חובה לצרף שחקן כמו גרשון, בדיוק כפי שעשה אלכס פרגוסון כאשר החתים את מייקל אואן במנצ'סטר יונייטד. שניידר חייב לפתוח את הכיס אחרת יהיה חרם מנויים ומרד בקבוצות האוהדים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק