6

הגנאי מגיע. גם פורטילו

מיגל פורטילו, בלם קבוצת יאנג בויז ברן, המחזיק דרכון ספרדי, יגיע ביום שישי בבוקר למחנה האימונים של הפועל ת"א באוסטריה ויבחן יחד עם הגאורגי והגנאי

יום חמישי 16 יולי 2009
אשר גולדברג
איבן ארגיץ', הקשר הסרבי שהתאמן במשך יומיים במחנה האימונים של הפועל ת"א, באוסטריה, שוחח עם המאמן אלי גוטמן שבישר לו כי התרשם ממנו לחיוב ונתן אור ירוק לנהל מו"מ כספי לצירופו.

עוד שחקן שקופץ למחנה האימונים באוסטריה, זהו מיגל פורטילו. הבלם הארגנטינאי, אשר מחזיק בדרכון אירופאי ספרדי, מיגל פורטילו, משחק בקבוצה יאנג בויז השוויצרית ויגיע דיי מהר לאוסטריה השכנה.

בהפועל ת"א יעבירו היום, ע"י המנכ"ۜ גבי קצרה, הצעה כספית לשחקן ולסוכנו. בכל מקרה, בהפועל ת"א הבהירו שימתינו לתשובה רק עד יום ראשון.

במקביל, צפויים להצטרף מחר שני קשרים לקבוצה על מנת להבחן, מדובר בזוראב מנטאשווילי, קשר נבחרת גאורגיה, בן 29, ששיחק ב-3 השנים האחרונות בונטספילס מלטביה, וביעקובו אבובאקרי הגנאי, בן 28, שחקנה של ויטסה ארנהיים, עם עבר באייאקס ובנבחרת הלאומית של ארצו.

בינתיים, יש נושא שיחה חדש במחנה האדומים באוסטריה, ומדובר כמובן בצירופו העתידי והקרוב של אריק בנאדו. אלי גוטמן ישוחח מחר עם בנאߓו ויקבל הבהרות בנושא קידום עזיבתו את בית"ר ירושלים. בינתיים, מי שבולטים ברצון ובהתלהבות באימונים הם שחקני הרכש, מיכאל זנדברג ודדי בן דיין.

וינסנט אניימה שוחח היום עם גבי קצרה, ביקש שלא לטוס למחנה האימונים ולהמתין להתפתחויות כאן בת"אȮ קצרה משלים את הסידורים לקבלת אשרת כניסה לאוסטריה עבור אניימה. בכל מקרה, המאמן אלי גוטמן דורש שאניימה יעלה על הטיסה וינחת באוסטריה. 

תמונות: גטי-אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק