גאידמק: למכור כל השחקנים

איציק קורנפיין נחת לפנות בוקר בנתב"ג. ארקדי גאידמק ממשיך לחלום והציע ליו"ר לנסות להעביר תקציב מינימום של 11 מיליון שקלים. שעון החול על הגרגירים האחתונים

יום שישי 17 יולי 2009
אשר גולדברג
ארקדי גאידמק שולף את תרגילי הקרב וההשרדות האחרונים, וגם את הקרב שלו על בית"ר ירושלים הוא עושה ממרחקים, מאיזור הקרמלין והכיכר האדומה.

יו"ר בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין, נחת לפנות בוקר בנתב"ג, בטיסה ממוסקבה. קורנפיין נפגש בבירת רוסיה עם ארקדי גאידמק בעוד נסיון של גאידמק להאחז בקבוצת הכדורגל של בית"ר ירושלים. ההצעה האחרונה של גאידמק היתה מצחיקה, כאילו ߔוא אינו חי במציאות ומפליג על גלי הדמיון.

ארקדי ביקש מהיו"ר שלו להציב תקציב מינימום של 11 מיליון שקלים, ולהרכיב את סגל השחקנים רק ממי שיהיו במסגרת הכספית המינימלית. הפירוש הוא שההכנסות מכרטיסים וההקצבות יספיקו לעבור בבקרה התקציבית בשבוע הבא, מבלי ללכת לבית משפט.

גאידמק רוצה למכור לאלתר ולהשתחרר משמות כמו עידן טל, אבירם ברוכיאן, טוטו טמוז, ברק יצחקי, שמעון גרשון, עמית בן שושן והזרים כריסטיאן אלברז ודריו פרננדס. גאידמק כבר יודע שתמוז בדרך לדן האג ההולנדית ופרננדס יעבור לאריס סלו۠יקי היוונית.

במידה ולא יתרחש נס וארקדי גאידמק לא יעמוד באמירה שלו בדבר רוכש שיש לו ב-99.9 אחוזים, תלך בית"ר ירושלים ביום ראשון או שני לבית משפט ותבקש להוביל את מהלך הקפאת ההתחייבויות בדרך לכונס נכסים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק