נרדוף אותך כמו אבוקסיס

חשיפה: שעות לפני שהתכוון לחתום בהפועל ת"א, אריק בנאדו קיבל שיחות מאו۔די בית"ר שאיימו: "נרדוף אותך כמו את אבוקסיס". "לא נשלים בגידה של מעבר לאויב הגדול. אם כבר לך למכבי". בנאדו: לא איימו עליי

יום ראשון 19 יולי 2009
אשר גולדברג
פרטים חדשים מתגלים בפרשת המו"מ בין אריק בנאדו והפועל ת"א. כזכור, סיכם בנאדו את תנאיו בהפועל, בכפוף לשחרור שלו מבית"ר ירושלים, ותקשורת הספורט רעשה וגעשה, אך כעבור יום אחד בלבד חזר בו בנאדו מהסיכום והרתיח את ראשי הפועל ת"א.

כעת מתברר, כי לאורך כל שעות היום שאחרי הפרסום (יום חמישי), לפיו סיכם בהפועל ת"א, קיבל בנאדו מספר רב של שיחות קשות מאוהדי בית"ר ירושלים ומאוהדים אשר הזדהו כחברי ארגון לה-פמיליה.

לבנאדו נאמר בין השאר: "אם תבגוד ותחתום בהפועל ת"א, נרדוף אותך לאורך כל הקריירה שנשארה לך. תהפוך לנרדף כמו יוסי אבוקסיס". האוהדים הוסיפו: "אנו מוכנים למעבר למכבי ת"Ӑ אך בשום אופן לא לבגידה והליכה להפועל".

יש לציין היו עוד שיחות קשות אפילו יותר, אך גם שיחות אחרות שתמכו במהלך של בנאדו להתקשרות עם הפועל ת"א.

מקורב לבנאדו ציין: "אריק רוצה ורצה את בית"ר ירושלים מעל כולם. הוא חߕלה על הקבוצה והאוהדים, אבל היה עובר למכבי איתה ניהל מו"מ לא מוצלח. למכבי אין את הכסף הקטן שבנאדו ביקש. עכשיו הכל שוב פתוח, בימים הקרובים נדע מה יעלה בגורלה של בית"ר".

אריק בנאדו אמר בתגובה  ל-TELESPORT: "לא איימו עליי"

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק