הרגשתי הקלה. בהצלחה לשום

אורי מלמיליאן, כוכב העבר של בית"ר ירושלים שהיה אחד המועמדים לאמן אותה בעונה הבאה בטור מיוחד בעקבות החלטת ההתאחדות לכדורגל

יום שלישי 21 יולי 2009
אורי מלמיליאן
 הבוקר, בדרכי לאימון הפועל אשקלון, קיבלתי את הבשורה שבית"ר ירושלים, קבוצת נעורי, לא תפורק, ותמשיך להתקיים כרגיל. אין ספק כי הבשורה הזאת שימחה אותי מאוד, והרגשתי הקלה רבה. צריך לברך את מי שעמל על מנת שהקבוצה לא תפורק.

 קיווߙתי מאוד שימצא הפיתרון שישאיר את הקבוצה במצב נורמאלי כי אם היו מורידים מהמאזן הקבוצתי תשע נקודות לפני פתיחת העונה, זה עלול היה לסבך מאוד את העניינים.

אני לې אגיד שאין ליגה בלי בית"ר זה לא הסגנון שלי. ובכל זאת, בלי בית"ר זה בטח לא אותה הליגה. בלי הצבע, הניחוחות, האווירה, הקהל וכל מה שמסביב, הכדורגל שלנו היה נפגע אם בית"ר הۙיתה נפגעת.

  אני כולי תקווה שבית"ר תצא מפה לדרך חדשה ומאוזנת. שתעמיד סגל ראוי שישמור על הגחלת, בשביל שהאוהדים יהיו מרוצים. יש מספיק זמן עד הליגה בשביל לעמוד בזה, ואני בטוח שכבר מהיום יתחילו העבודות על מנת שהקבוצה תעמוד על רגליה.

 

 קראתי כל מיני ספקולציות כאילו אני עומד לחזור לבית"ר, ואני יכול להגיד בפה Ӟלא שזה לא יקרה. אני בהפועל אשקלון וטוב לי כאן. הבנתי שיצחק שום, שיש לו חוזה לעונה הבאה, חוזר לבית"ר, ואני שולח לו מכאן ברכת הצלחה.

הביא לדפוס: שלמה חסיד

תגובות

טלספורט בפייסבוק