בנאדו חזר, סרט Ӕקפטן לא

סאגת אריק בנאדו נגמרה כאשר הבלם הסכים לקיצוץ וחתם היום בבית"ר ירושלים. גם אלברז קיצץ וימישך שנתיים נוספות. ברוכאין רצה לוותר על סרט הקפטן בשביל הבלם, בבית"ר סירבו, יש סיפור דומה על שום

יום חמישי 23 יולי 2009
אשר גולדברג
סאגת אריק בנאדו הגיעה סוף סוף לסיומה. הקשר שהיה צריך להחליט אם הוא ממשיך בבית"ר ירושלים או עוזב למכבי או הפועל ת"א שחיזרו אחריו החליט בסוۤו של דבר להמשיך לשחק בבית"ר תחת המאמן החדש-ישן יצחק שום. 

ל-telesport נודע כי אבירם בורכיאן, שמונה רק לפני מספר ימים לקפטן החדש של הקבוצה,  מוכן היה להחזיר את סרט הקפטן לבנאדו הוותיק, אך במועדון ߔחליטו שאבירם ברוכיאן ימשיך לשמש כקפטן הקבוצה ובנאדו יצטרך להחזיר את אמון המועדון דרך כר הדשא.

האנלוגיה בכל הסיפור לוקחת אותנו מספר שנים אחורה, כאשר יצחק שום פרש לקראת סוף שנות ה-70 מנבחרת ישראל, שם שימש כקפטן הועבר הסרט לגידי דמטי. כעבורȠזמן קצר החזיר המאמן ג'ק מסנל, דאז מאמן הנבחרת הלאומית את יצחק שום לנבחרת ודמטי ביקש להחזיר את הסרט לשום, אך זה אמר: "אתה מונתה לתפקיד, אני מקבל את זה, ויהיה אותו שחקן על כר הדשא.

הערב אישר שום: "אבירם בורכיאן ימשיך להיות קפטן הۧבוצה".

כזכור, על בנאדו נאבקו שלוש קבוצות - בית"ר קבוצתו הנוכחית ושתי התל אביביות, מכבי והפועל שמאוד רצו את הבלם הותיק במרכז ההגנה שלהם. המאבק הגיע לשיא כאשר הבלם סיכם כבר את תנאיו בהפועל ת"א, אך יום למחרת חזר בו והרתיח את ראשי הפועל ת"א.

כעת, הודיע אריק בנאדו ליו"ר איציק קורנפיין כי הוא מסכים לקיצוץ בשכרו ובכך נסללה דרכו להמשיך בקבוצה הירושלמית, כאשר שתי התל אביביות יצטרכו לחפש פתרונות אחרים לעמדת הבלם.

בנוסף לבלם, גם המגן הימני המצטיין, כריסטיאן אלברז, ימשיך בקבוצה אחרי שהסכים לקיצוץ וסיכם לשנתיים נוספות. השניים יטוסו עם הקבוצה למחנה האימונים ברומניה בשבת.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק