אגייאר לגאידמק: ביתר במתנה

גומא אגייאר ממתין למסמך החדש של ארקדי גאידמߧ, שיעביר לו את בית"ר ירושלים במתנה, מה שיאפשר לו לנהל אותה ולא להיות חשוף לעיקולים ולתביעות משפטיות מצד נושיו הרבים של גאידמק

יום שישי 24 יולי 2009
אשר גולדברג
 בבית"ר ירושלים בעידן של אחרי ארקדי גאידמק, מנסים להתאגӟ ולהיבנות מחדש, כדי להתחיל את העונה הקרובה ברגל ימין.

גומא אגאייר מעורב בכל פרט שקורה בקבוצה, ונראה שבית"ר אכן בקו החשיבה הראשון שלו. בינתיים, הבטיח אגייאר להעביר ביום שני סכום של 4 מיליון דולר המופקדים עכשיו בנאמנות, אותם יעביר ביום שניĠאו שלישי לקופת בית"ר ירושלים בפיקוח הרשות לבקרה התקציבית.

כרגע עדיין אין סיכומים רישמיים שיכולים לעקוף את כניסתו כבעלים של בית"ר ירושלים, לנוכח עיקולים וצווים בבית המשפט של עשרות נושים התובעים את גאידמק באופן אישי על כספים שלא קשורים לקבוצת הכדורגל, כולל עיקולים על זכויות הניהול שעכשיו לא שייכות לאגייאר והבעלים הרישמי הוא עדיין ארקדי גאידמק.

הייעוץ המשפטי שקיבל אגייאר, דורש ממנו להביא מסמך חתום מגאידמק שבו הוא מעניק את בית"ר ירושלים בחינם אין כסף לאגייאר, כדי שۖה יוכל להזיז דרך בית המשפט את צווי העיקול על זכויות הניהול ולהפוך חוקית ורישמית לבעלים של בית"ר ירושלים.

אגייאר התכוון לטוס למוסקבה, במהלך התקופה הקרובה עם איציק קורנפיין ופרקליטיו, כדי לקיים פגישה עם ארקדי גאידמק, אולם בשלב זה אין עדייןȠתאריך למהלך. 

מקורבים לאגייאר סיפרו שהוא ממש מאוהב בבית"ר ירושלים והחזון שלו הוא כבר מעכשיו, להוביל את הקבוצה לרמות הגבוהות ביותר באירופה, אבל חייב את הזכות החוקית בלי שבתי משפט יהפו אותו לספונסר או לאחד שכל תרומה כספית שלו, תגרום לӜיחשושים ולמחשבות שכל מהלך של העברת כספים, עומד מאחוריו משהו נעלם ומסתורי.

הקבוצה השלימה הבוקר אימון לקראת הטיסה מחר (שבת) לבוקרשט, שם תקיים מחנה אימונים. רק אחה"צ יתברר אם הפרואני ג'וניור ויסה, יצליח להסדיר את נושא כניסתו לרומניה. המאמן әצחק שום ועוזרו, דוד אמסלם יעבדו בבוקרשט על חזרה לכושר גופני וקביעת ההרכב שירוץ בשלושת משחקי גביע הטוטו לקראת המשחק הראשון בליגה נגד הפועל ת"א בטדי.

לאחרונה ישנה התעוררות גדולה בקרב האוהדים, שרוכשים מנויים ובקבוצה מאמינים שיצליחו למכור למעלה מ-7,000 מנויים.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק