הפועל ומכבי במרוץ אחרי סטרול

שתי הקבוצות מת"א שעד שלשום נאבקו על שירותיו של אריק בנאדו מפנים את מאמציהם להביא את אבי סטרול מלוקרן. שיחות עם אנשי לוקרן מתקייߞות מאז פורסם לראשונה ב-telesport שסטרול וגולן בדרך החוצה

שבת 25 יולי 2009
אשר גולדברג

מאז פורסם בלעדית ב-telesport, על כוונת המאמן הסרבי של לוקרן ינקוביץ', לנסות לשחרר מהקבוצה את אבי סטרול ועמר גולן, הפך אבי סטרול ליעד ולמרוץ צמוד בין מכבי והפועל ת"א, הנאבקות על שירותיו.

הידיעה הבלעדית ב-telesport גררה מאות שיחות אל השניים מישראל, ועוד שיחות רבות של התקשורת הישראלית לראשי לוקרן, שאישרו שחל פיחות גӓול במעמדם של השניים, שהפכו לבחירה השנייה או השלישית בסגל של המאמן החדש.

דמות מוכרת בכדורגל הישראלי, שחקן עבר מפואר המקורב לסטרול, יצר קשר עם השחקן וכמו שהיה מעורב בניסיון להביא את אריק בנאדו מבית"ר ירושלים להפועל ת"א, הוא מעורב בניסۙון להחזיר את הבלם לישראל.

נכון לעכשיו סטרול טוען ובצדק שיש לו חוזה לשנתיים נוספות בלוקרן, שכרו בקבוצה הבלגית 350 אלף יורו לעונה. בהפועל ת"א מוכנים להתמודד עם הסכום הזה והמגעים ימשכו בימים הקרובים.

גם מכבי ת"א, שאיבדה ברߒע האחרון את אריק בנאדו, מנהלת ב-36 השעות האחרונות ממחנה האימונים במירלו הולנד, שיחות עם אלכס שניידר, כדי שזה ייתן אור ירוק לפנות אל סטרול ואל נשיא לוקרן. סטרול כזכור גדל במחלקת הנוער של מכבי ת"א. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק