מומ מתקדם למכירת מכבי

אלכס שניידר במשא ומתן עם שני גורמים להעברת הקבוצה. בתחילת השבוע שתי פגישות, שעשויות להצליח. מכבי חוזרת היום (ۨאשון) בלי 3 הזרים ומו"מ תקוע עם סטרול

יום ראשון 26 יולי 2009
אשר גולדברג

מכבי תל אביב מסיימת היום (ראשון) את מחנה האימונים במירלו שבהולנד ותנחת בישראל בנתב"ג, לשם אמורים להגיע רק אוהדים בודדים של הקӑוצה, לקבלת הפנים המסורתית.

הסיפור הגדול במכבי מתנהל בחשאיות הרחק מהשחקנים והאוהדים. הבעלים אלכס שניידר חידש בסוף השבוע את מאמציו להעביר את הקבוצהĠלגורם עסקי, שפנה אליו ומעוניין להתחיל במו"מ חדש.

ישנם שני גופים המוכנים לקבל את הקבוצה משניידר: האחד - מיטשל גולדהאר, שהמשא ומתן איתו הופסק לפני כשבועיים וחודש כעת. השני - גורם אלמוני, שביקש ודרך כתנאי למשא ەמתן, שלא לפרסם את זהותו עד אשר הנושא ייחתם.

במידה והמהלך לא יבשיל, ישאר אותו גורם כאופציה עתידית. במכבי תל אביב עוקבים ראשי הקבוצה אחרי המהלך של שניידר.

גורם בכיר בקבוצה אמר ל-TELESPORT: "המשא ומתן בהחלט לא גבה, אבל̠כרגע אין דברים חדשים וכך נראים פני הדברים נכון לעכשיו".

מכבי תל אביב תגיע היום לישראל בלי 3 הזרים אותם התכוונה לבחון במשחק ידידותי נגד דניזליספור. המשחק עצמו בוטל מול הקבוצה הטורקית, אבי נמני אמור להחליט אם להטיס במהלך השבוע לישראל את אחד משלߕשת המועמדים.

בנושא אבי סטרול אמר גורם במכבי ת"א ל-TELESPORT: "בדקנו את הנושא. בשלב זה המספרים גבוהים ואין חידוש. בכל מקרה אבי נמני כבר הודיע, שהוא ישמח לראות את אבי סטרול חוזר למדים הצהובים והדיבורים על נתק ביניהם, כבר Ӝא קיימים בכדורגל" .

היום יועבר לבקרה התקציבית סכום של 4.5 מיליון דולר, כאשר סכום של 1.5 מיליון דולר הוא עבור חוב לבעלים הקודם לוני הרציקוביץ'.

המשא ומתן להעברת איליה יבוריאן להפועל באר שבע, קרוב לסיכום.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק