גם קולו טורה בדרך לסיטי

מעמדה של ארסנל כאחת מארבעת המובילות באנגליה נמצא בסכנה מוחשית. לאחר שאיבדה את אדבאיור למנצ'סטר סיטי, היא בדרך לאבד עוד נכס עיקרי בדמותו של קולו טורה

יום שני 27 יולי 2009
נמרוד הגפני
מנצ'סטר סיטי לא עוצרת̮ לאחר רכישתם של רוקה סנטה קרוז, גארת בארי עמנואל אדבאיור וקלוס טבס, הקבוצה העשירה בעולם נמצאת במשא ומתן מתקדם עם בלמה של ארסנל ונבחרת חוף השנהב, קולו טורה.

לאחר שג'ון טרי החליט להישאר בצ'לסי והשיחות עם אברטון בנושא יוליאן לסקוט כשלו, הסיۘי שמה לה ליעד את שמו של קולו טורה, לאייש את מרכז ההגנה. כפי שמסתמן כרגע, נראה כי העיסקה תיסגר במהלך השבוע. סכום העיסקה המוערך עומד על כ-14 מיליון פאונד.

מבחינת ארסנל, אכן מדובר במכה קשה למאמצי הקבוצה לשמור על השלד הקיים ואף סכנה ממשית להמשיך ולהוות פקטור מרכזי בצמרת.

בכיר בתותחנים התייחס למכירתו של אדביור ומכירתו הצפויה של טורה : "אין ספק שלארסן ונגר יש סגל מוכשר, אך ללא רכישות רציניות, אין מנוס מלהרגיש כי הסגל הזהĠחסר עומק. אדביור כבש 20 שערים בעונה ואם לא נמצא לו מחליף שיתן לנו תפוקה זהה, אנחנו ניחלש בהמשך הדרך"

הדבר המדאיג ביותר מבחינתנו הוא שהם עוברים למנצ'סטר סיטי, שעם הכוח הכלכלי העצום שלה, היא המועמדת הרצינית ביותר לנשל אותנו מהמקום הרביעי. הייתי מרגיש יותר טוב אם השחקנים היו הולכים לכל מקום אחר מאשר לסיטי"

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק