פרנסמן חוזר לישראל מאודנסה

מכבי נתניה סירבה לבקשת אודנסה הדנית, שפרנסמן ימשיך להיבחן. השחקן חוזר לישראל, ישחק נגד גלאטסראיי וימשיך את המו"מ עם הפועל ת"א. אוקוצ'ה חתם בנתניה.

יום שני 27 יולי 2009
אשר גולדברג
סאגת פרנסמן נמשכת - במכבי נתניה סירבו להעניק לביוואן פרנסמן להמ۩יך ולהיבחן באודנסה הדנית, והודיעו לו שהוא צריך לחזור לישראל. כעת נותרה לפרנסמן אופציית הפועל ת"א, שעימה הוא ימשיך במו"מ. הבונוס של נתניה: פרנסמן ישחק עם הקבוצה מול גלאטסראיי. 

בהפועל נחושים לנסות לצרף את הבלם. בהפועל ניסו בשבועߙים האחרונים להחתים בלם ישראלי, אולם המשא ומתן עם אריק בנאדו פוצץ ועלות כרטיסו של אבי סטרול גבוהה ביותר.

בהפועל מאמינים כי פרנסמן שמכיר מצוין את הכדורגל בישראל, יכול להועיל הרבה יותר משחקן זר חדש שיעבור ודאי תקופת התאקלמות לא קצרה.

č
אוקוצ'ה במדי נתניה, חוזר למקור

קצת נחת במכבי נתניה, לאחר איבוד שלל כוכביה, חוזר לקבוצה כוכב דיי חדש/ישן. אבודו אەקוצ'ה, שהיה מחוזר על ידי העולה החדשה הפועל חיפה, החליט לחזור אל מכבי נתניה וחתם בקבוצה לשנתיים.

"אני שמח מאוד לחזוראל מכבי נתניה, זה מועדון אני נורא נורא מחובר אליו. כמובן שאעשה הכל למען הקבוצה והאוהדים". אמר החלוץ הגנאי, שߜא יוכל לשחק מול גלאטסראיי במסגרת מוקדמות ליגת אירופה.

בנוסף, מכבי נתניה ביקשה מטרק גרוזני לשחרר למשחק נגד גלאטסראיי את בלם הקבוצה לשעבר, זאביק חיימוביץ', שיוכל לעזור במאמצי הקבוצה מול הקבוצה של פרנק רייקארד.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק