הטעות הקטנה של מילאן

אחר הצהרים (שני) נכתב באתר הרשמי של מילאן כי ג'וזפה רוסי, חלוצה האיטלקי של וויאריאל חתם בקבוצה, מה שמעולם לאĠיצא אל הפועל. במילאן טענו כי מדובר אולי בפריצה של האקרים או למעשה פליטת פה ילדותית?

יום שני 27 יולי 2009
דורון ברגר
הנה לפתע גילו אמצעי שיווק חדשים במילאן, שעדיין לא ידוע אם נעשו במכוון, או שמא לפי הגירסה השנייה נפרץ האתר הרישמי על ידי האקרים, ששינו את התוכן.

היום (שני) אחר הצהרים צפו מיליוני אוהדי מילאן ברחבי העולם באתר הרישמי של הקבוצה, ששם נאמר כי הגיע לסן סירו בחור חדש העונה לשם ג'וזפה רוסי, המוכר יותר כחלוצה האיטלקי היוצא מהכלל, של וויאריאל הספרדית. 

מילאן, שעדיין לא מצאה חיזוק משמעەתי לאחר שאיבדה את קאקה לריאל מדריד ועיסקאות כגון חלוצה של וולפסבורג אלופת גרמניה, דז'קו וחלוצה הברזילאי של סביליה, לואיס פביאנו, לא יצאו אל הפועל, חיפשו הרוסונרי תקווה חדשה. 


קאקה בריאל מדריד. איבדו את המלך

במילאן הרגישו מעט נבוכים לנוכח התקרית באתר, שבה נאמר כי רוסי עצמו כבר עבר רישמית לסרייה A. די להזכיר כי רוסי עצמו התבטא לא פעם ולא פעמיים על רצונו לߩחק באיטליה ובמיוחד במילאן, בחירתו האישית והחביבה.

כעת הסברה העומדת על הפרק הינה, כי הטעות המביכה קרתה או בעקבות פריצה של האקרים מומחים או למעשה פליטת פה שגרמה ליחסי הציבור של הרוסונרי שוב להיראות בחוסר רצינות, או כפי שאומרים אצלנו - כמו בשכוߠה. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק