על אפם וחמתם נצליח בשבדיה

הפועל תל-אביב המריאה הבוקר (שלישי) לשבדיה לקראת המשחק במוקדמות הליגה האירופאית מול גטבורג̮ גילי ורמוט לא מתרגש מההפגנות הצפויות. אלי גוטמן: "למדנו את גטבורג. המסורת של הפועל תל-אביב מחייבת"

יום שלישי 28 יולי 2009
אשר גולדברג
הפועל תל-אביב המריאה הבוקר לקראת משחקה ביום חמישי Ӕקרוב במסגרת מוקדמות הליגה האירופאית מול גטבורג השבדית. להפועל תל-אביב זהו יהיה המשחק הרשמי הראשון העונה בעוד גטבורג נמצאת בעיצומה של הליגה השבדית וממוקמת במקום השני אחרי 16 מחזורי ליגה.

 מאמן הפועל תל-אביב, אלי גוטמן, התייחס ליריבה לפני ההמראה ואמר: "מדובר בקבוצה טובה מאוד. למדנו אותם, יש להם קישור מצוין ומייחד אותם המשחק הקבוצתי. כל שחקן שיעלה על המגרש ביום חמישי יידע בדיוק מה תפקידו.

מחנה האימון וההכנה לקראת פתיחת העונה היתה טובה, להפועל̠תל-אביב יש מסורת מחייבת באירופה. אנו יוצאים למשחק מול יריב שנמצא בעיצומה של העונה אבל אני מאמין שנחזור עם תוצאה טובה".

גוטמן התייחס בקצרה לשחקני הרכש שלא נסעו עם הקבוצה למחנה האימון, איתי שכטר והזר החדש זורב מנטאששווילי: "עדיף היה אם היינו יוצאים איתם למחנה האימונים, אך מדובר בשחקנים מנוסים ואני בטוח שהשניים ישתלבו במהרה".

גילי ורמוט התייחס להפגנות הצפויות לקבוצה בשבדיה כשאמר: "ההגרלה סידרה לנו יריבה קשה מאוד, למרות שהיינו מדורגים. נקווה ל۔עביר את ההכרעה לארץ, הסיכויים שווים. כישראלים אנחנו רגילים כבר להפגנות ולאבטחה כבדה, על אפם וחמתם של כולם נחזור ממשחק החוץ עם תוצאה טובה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק