יחסי הכוחות ברורים

מכבי נתניה וגלאטסראיי קיימו מסיבות עיתונאים לקראת המפגש ביניהן במסגרת מוקדמות הליגה האירופית. עזריה: "זה כמו קרב בין דוד נגד גולית מבחינתנו", רייߧארד: "על הנייר אנחנו אמורים לנצח"

יום רביעי 29 יולי 2009
אשר גולדברג

מכבי נתניה קיימה הערב (רביעי) מסיבת עיתונאים מטעמה לקראת משחקה מול גלאטסראיי שייערך מחר, במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית.

המאמן, נתי עזריה, פתח את דבריו ואמר: "ברור לכולם יחסי הכוחות בין שני המועדונים, זה כמו קרב בין דוד נגד גולית מבחינתנו, אבל אנחנו ננסה לפגוע להם עם הרוגטקה בין העיניים. נבוא אמיצים ונחושים, אף אחד מאיתנו לא מגיע כדי להרים ידיים".

"יש לנו מה למכור, ויראו ߐת זה על המגרש. נבוא לתת את המקסימום, ויראו מאיתנו נחישות ואגרסיביות, אנו לא נחשוש לתקוף כשצריך. תוצאה טובה תיתן מוטיבציה לכולם. מכבי נתניה זה מועדון עם עבר, הווה ואני מקווה שגם עתיד".

נתי עזריה באימון נתניה, הערבעזריה המשיך ואמר: "אני  מאמן צעיר, שרק החל את דרכו. לפגוש את פרנק רייקארד ויוהאן נייסקינס מבחינתי זה כבוד וחוויה לעמוד לידם. אבל, המשחק הזה הוא בין שתי קבוӦות ולא מפגש בין מאמנים".

על הציפיות שלו מהקהל, אמר המאמן: "אני מצפה שהקהל יבוא דווקא בזמנים שצריך אותם, שיבואו ויתמכו. כשדניאל יאמר מינה אותי, ידעתי שזה יהיה המצב. יכול להיות שבמצב אחר, לא היו שמים את נתי עזריה כמאמן. מבחינתי זߕ הזדמנות ואני מקווה לקחת אותה בשתי ידיים".

על היריבה אמר עזריה: "ראיתי את המשחק שלהם נגד טובול. הם מגיעים למצבים, גם למצבים נייחים. זו קבוצה ברמה גבוהה מאוד. גם בהרכב הצעיר שלהם צריך לזכור שאלה שחקני נבחרת. כל ההרכב שלהם הוא חזۧ".

מיד לאחר מכן, קיימה גלאטסראיי מסיבת עיתונאים משלה. המאמן, פרנק רייקארד אמר: "ברור שאנחנו קבוצה גדולה יותר ועל הנייר אנחנו אמורים לנצח, אבל ההיסטוריה לימדה אותי שהמשחקים האלו הם הקשים ביותר, כי הקבוצה הקӘנה מגיעה מרוכזת יותר".


גלאטסראיי מתאמנת בבלומפילד, הערב

"אנחנו צריכים להתכונן היטב ולהשיג תוצאה טובה. נבוא מרוӛזים וערוכים לניצחון. ערכתי שיחות עם השחקנים שלי, ואמרתי להם להתייחס כראוי למשחק, על מנת שנחזור הביתה עם ניצחון".

"חלק מהשחקנים שלנו לא יכולים לשחק, אבל אלו שישחקו יעשו את העבודה שלהם. לא ראיתי הרבה את נתניה, אבל ראיתי את נבחרת ישראל משחקת נגד נבחרות גדולות. הכדורגל הישראלי מתקדם כל הזמן".

בסיום התייחס רייקארד למזג האוויר הישראלי: "חם, אבל בערב יהיה פחות חם. נבוא, נראה משחק טוב, וכולם ייהנו. בכל אופן מדובר עבורנו באתגר גדול ולא קל לעבור לשלב הבא".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק