גולדהאר על סף רכישת מכבי

מיצ'ל גולדהאר, המיליארדר הקנדי הגיע לסיכום עם אלכס שניידר על רכישת מכבי תל אביב. מקורב לשניידר: העסקה סגורה ג-99 אחוז. אגודת מכבי ת"א תזכה ב-11.2 מיליון שקלים. מכבי במו"מ עם שני שחקנים זרים

יום רביעי 29 יולי 2009
אשר גולדברג
מיצ'ל גולדהאר, המיליארדר הקנדי המעוניין כבר מספר חודשים ברכישת מכבי תל-אביב מידי אלכס שניידר, הגיע לסיכום עם אלכס שנייידר על רכישת הקבוצה.

גולߓהאר פתח בימים האחרונים במו"מ מחודש לרכישת הקבוצה, כפי שפורסם ב-TELESPORT בסוף השבוע שעבר.

גולדהאר מוכן לקחת את הקבוצה לאלתר ולהשקיע סכום גבוה יותר מאשר הבעלים אלכס שניידר, כשהמחלוקות בנושא חובות עבר והשקעות מול חברת הניהול של מכבי תל-אביӑ גרמו לעיכוב ההחלטה של שניידר, שנחוש בדעתו למכור או להעביר הלאה את מכבי תל אביב לבעלות אחרת. מקורב לשניידר אמר: "העסקה נסגרה ב-99 אחוז. סביר להניח שהיא תיחתם בתחילת השבוע הבא".

 שניידר יצטרך להחזיר לאגודת מכבי תל אביב סכוםĠשל 11.2 מיליון שקלים, על ההשקעה בקניית הקבוצה, במידה ועסקת המכירה תצא אל הפועל.

יש לציין באמצעי התקשורת הרבים פורסם גובה התקציב של מכבי על כ- 36 מיליון שקלים, אך שכר השחקנים הוא בסה"כ 14 מיליון שקלים, ושאר התקציב מתועל לחובות עבר והתחייבӕיות קודמות, כמו כרטיסו של מאור.

מכבי תל אביב במשא ומתן עם המונטונגרי סאבו פאביצ'ביץ' ועם הגנאי מרק אדוסי שלפני 12 שנים שיחק חצי עונה בהפעול פתח תקווה.

בתוך כך, מכבי ת"א סיכמה על רכישתו של אנדריי קומאץ', הקשר הסלובני שנבחן עם הקבוצה בימים האחרונים. בקבוצה מחכים לאישור של שניידר לעיסקה, על מנת שהשחקן יוכל לחתום רישמית בקבוצה.


תגובות

8

טלספורט בפייסבוק