פרגוסון: 35 מיליון לריברי

אלופת אנגליה, מנצ'סטר יונייטד, מחפשת עוד רכש לפני תום מועד ההעברות והשם החם העומד עלȠהפרק: הצרפתי, פרנק ריברי מבאיירן מינכן. בארסנל רוצה ונגר בחזרה את ויירה

שבת 01 אוגוסט 2009
אייל כהן
 עוד לפני תום מועד העברות העולמי, במנצ'סטר יונייטד מחפשים עוד חיזӕק להרכב החזק. סר. אלכס פרגסון, מאמנה של אלופת אנגליה, הביע את רצונו לחזק את הקבוצה והשם החכם שכעת מועלה על הפרק הינו ולא אחר, פרנק ריברי. 

הקשר הצרפתי של באיירן מינכן, שנחשב ליהלום של הבאוורים ב'אלאנס ארנה', לא כל כך ססים לוותר עליו העונה. כזכור, ריאל מדריד ועוד קבוצות רצו את היהלום הצרפתי, אבל כאשר באיירן מינכן אמרה שאין מחיר, ירדו המועדונים הבכירים מהרעיון.

למרות זאת, מדובר בתקשורת האנגלית כי מנצ'סטר יונייטד תציע כבר השבוע כ-35 מיליון פאונד על רכישתו של ריבӨי ושיוכל לשחק כבר העונה באולד טראפוד. 

עוד שחקן ותיק שיכול למצוא עצמו חוזר לאנגליה, הוא פטריק ויירה. ארסן ונגר, מאמן ארסנל, רוצה בחזרה את הקשר האחורי, שעזב לאיטליה ל-3 עונות, וכעת עם עזיבת מספר שחקנים חשובים בלונדון, ונגۨ ישמח לאיש עם מוניטין שייצב את מרכז השדה. 


ארסן ונגר. רוצה בחזרה את פטריק ויירה (gettyimages)

ואילו מנצ'סטר סיטי לא אומרת נואש. קצב ההחתמות הקדחתני של המשקיעים מאבו דאבי לא רוצה להפסק, כאשר כעת הם הגדילו את ההצעה לאברטון על סך של 22 מיליון פאונד, עבור המגן המצויין, ג'ולאן לסקוט. 

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק