הגיאורגי לחוץ, ארבייטמן בהיכון

חלוץ הרכש הגיאורגי של מכבי חיפה, ולאדימיר דבאלשווילי נראה באימונים כמי שאיבד את הצפון ואינו מצליח להפוך לחלוץ של הירוקים. דבאלשווילי מחפש מחר גול, אחרת הספסל ממתין לו. ארבייטמן בהיכון

יום שני 03 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
מכבי חיפה מתכוננת בהתלהבות ובעבודה מקצועית ארוכה, לקראת המשחק מחר (שלישי) נגד אקטובה הקזחית. הקזחۙם בהחלט מדאיגים את הירוקים והחשש הוא ששער לאורחים ילחיץ את מכבי חיפה, שצריכה להיזהר לא לספוג בקרית אליעזר.

בקבוצה מוטרדים גם מחוסר ההתלהבות של האוהדים והמאמץ הוא שהאיצטדיון יהיה מלא, כשנכון לעכשיו רק קצת יותר מ-7,000 כרטיסים נמכרו למשחק מחר.<ɢr/>
אולם הכותרת שבמכבי חיפה מנסים לנטרל ולא לגרור אותה לתוך המשחק היא יכולתו של חלוץ נבחרת גאורגיה, ולאדימיר דבאלשווילי. החלוץ הזר שהחליף את פאנטיני, הגיע בקול תרועה גדולה, וזכה בשבחים על גולים שכבש במחנה האימונים באוסטריה ובמשחק נגד הקבוצה הߗלשה מצפון אירלנד, גלנטורן.

במשחקים האחרונים, דבאלשווילי אינו מרוכז בתוך הרחבה וגם באימונים הוא אינו מצליח להכניע את ניר דוידוביץ' בין הקורות. המאמן אלישע לוי והצוות המקצועי קיימו מספר שיחות עם החלוץ, הרגיעו אותו והבטיחו לו שימשיך לקבל קרדיט.

אולם בחיפה ובקרב האוהדים, כבר יש קולות הטוענים שההחתמה היתה חפוזה מידי ומשחק אחד נגד קבוצת המילואים של לוקומוטיב מוסקבה, לא חייבו פרידה מהירה מפאנטיני. הכושר הטוב של החלוץ הישראלי, שלומי ארבייטמן מציב אותו בעמדת פריצה מהספסל להרכב, כך שכבר מחר במידה ודבאלשווילי לא ימצא במהירות את הרשת, העיניים יהיו מופנות לארבייטמן.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק