שלא יגידו שרוצים אותו

אחרי שראשי מכבי ת"א הציעו לטל בורשטיין חוזה לעונה אחת בלבד, בסכום של 250 אלף דולר בלבד נטו, פחות מחצי ממה שהרוויח, מתברר כי מכבי לא הציעה אפילו בונוס על העפלה ליורוליג. מקורב: שהאוהדים יידעו את האמת

יום שני 03 אוגוסט 2009
שלמה חסיד

 טל בורשטיין החליט לעזוב את מכבי, בעקבות ההצעה ה"מעליבה" שקיבל מראשי הקבוצה. כעת השחקן בונה על הופעה טובה באליפות אירופה, כדי לקבל חוזה טוב יותר בקבוצה מחו"ל, על מנת לשקם את הקרירה שלו שם.

ראשי מכבי תל אביב הציעו לבורשטיין חוזה לעונה אחת בלבד (דבר חריג מאוד אצל הצהובים), בסכום של 250 אלף דולר בלבד נטו, פחות מחצי ממה שהוא מרוויח היום. מכבי לא הציעה לבורשטיין אפילו מענק על עלייה לפיינל פור של היורוליג, הגם שדבר כזה הוא בבחינת הישג, נוכח הסגל שבנו השנה דרוקר וגרשון.

בורשטיין, שסיים עתה חוזה תלת שנתי בסכום של 600 אלף דולר לעונה, דחהĠעל הסף את ההצעה הנמוכה שקיבל. יודעי דבר טוענים שבורשטיין חש כי "אם אלה הסכומים שהציעו לו, כנראה  שלא רוצים אותו, ואולי פיני לא מחזיק ממנו".

גורם המקורב לעניינם אמר: "מה היה קורה אם טל היה נענה להצעה? הרי בקלות הוא יכול היה לסייߝ את הקריירה שלו, אם היו זורקים אותו לספסל וממעטים להשתמש בו. טל החלים לחלוטין מהפציעות, הוא היה בורג משמעותי במשחק הגמר בו ניצחה מכבי את חיפה וזכתה באליפות, אבל אם לא רוצים אותו אז לא צריך. רק שלא יגידו שרוצים אותו אבל הוא דורש הרבה כסף –צריך להגיד Ӝאוהדים את האמת".

בינתיים בנבחרת, האווירה במחנה הנבחרת בין ה"צ'ילבות" בורשטיין לרביב לימונד קורקטית, אבל לעיתים העניינים מתחממים. כך קרה השבוע כשלימונד עלה לסל, בורשטיין הפגין כלפניו הגנה אגרסיבית ופשוט קטע את ההתקפה בעבירה חריפה, שהӖכירה לצופים את ההתקפה משולחת הרסן של לימונד על בורשטיין בעיתונות בתחילת הפגרה ("אם בורשטיין רוצה 600 אלף ד', אני שווה שני מיליון ד'").

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק