נעשה הכל כדי לעבור

מכבי חיפה ערכה את מסיבת העיתונאים לפני משחק הגומלין מול אקטובה הקזחית. מאמן הירוקים, אלישע לוי, מודע ומוכן למשימה: "אנחנו מוכנים". יניב קטן: "הכל בידי הקהל"

יום שני 03 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
 דריכות רבה במכבי חיפה לקראת משחק הגומלין מול אקטובה הקזחית, שיערך ביום שלישי בקרית אליעזר. היום (שני) יממה לפני המשחק, ערכה מכבי חיפה את מסיבת העיתונאים הרישמית.

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי: "אנחנו מוכנים למשחק, נעשߔ הכל כדי לעבור. אנחנו לא קבענו עדיין את ההרכב. את המשחק מנצחים בשלבים. הגענו למצב שיש לנו 14-15 שחקנים טובים. אני מצפה מכל אחד שישחק, שיעשה כל מה שצריך כדי לעבור את המשחק הזה". 

למרות שעדיין לא פירסם אלישע לוי באופן רישמי את ההרכב הۨאשון, צפוים לפתוח במשחק ההרכב הדומה שפתח בשבוע שעבר, עם החלוצים יניב קטן וולדימיר דבאלשווילי ומוחמד גאדיר, אשר ממשיך לקבל קרדיט מהמאמן.

קפטן הקבוצה, יניב קטן נכח במסיבת העיתונאים ואמר: "הקהל שלנו זה הדבר הכי חשוב לנו. אני בטוח שהקהל יהיה כאן ידחוף אותנו והוא יציג את מה שאנחנו צריכים".

8,000 כרטיסים בלבד נמכרו עד עתה למשחק הגומלין. במכבי חיפה מודעים לכך ומקווים כי עד פתיחת המשחק כל הכרטיסים ימכרו וקרית אליעזר יהיה מלא עד אפס מקום. תמונה: באדיבות האתר הרשמי - מכבי חיפה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק