קאלו לארסנל,אקווילאני לליברפול

לאחר שאיבדו את עמנואל אדביור לסיטי, קרובים התותחנים להחתים את חלוץ צ'לסי וחוף השנהב, סלומון קאלו. בגנפילד בונים על קשרה של רומא כמחליפו של צ'אבי אלונסו

יום שלישי 04 אוגוסט 2009
נמרוד הגפני

לאחר שאיבדו את קולו טורה ועמנואל אדӑיור למנצ'סטר סיטי, חיפשו התותחנים מחליפים ראויים לשחקנים המובילים שעזבו. לפחות בעמדת החלוץ, הם לא היו צריכים לחפש רחוק מדיי.
באנגליה מדווחים כי ארסנל קרובה מאוד לרכישת סלומון קאלו, חלוץ נבחרת חוף השנהב וצ'לסי.

ההצעה הראשונית של ארסנל בגӕבה 6 מיליון פאונד נדחתה על ידי צ'לסי שדורשת עבורו 8 מיליון פאונד. ככל הנראה הצדדים יגיעו לעמק השווה במהלך השבוע הקרוב.

קאלו הדהים את ראשי צ'לסי כאשר אמר בראיון בחודש ינואר כי הוא מאוד מעוניין לשחק תחת ארסן ונגר. ארסנל תציע לחלוץ בן ה28 חוזה לߗמש שנים ויכפילו את שכרו ל60,000 פאונד לשבוע.

גם ליברפול לוטשת עיניים לעבר מחליפים אפשריים. לאחר שעיסקת צ'אבי אלונסו לריאל מדריד תיסגר סופית , מחפש רפא בניטז קשר שימלא את החסר. מי שעשוי לנחות באנפילד הוא קשרה בן ה25 של רומא, אלברטו אקווילאני.

ליברפול מוכנה להעמיד הצעה של 20 מיליון פאונד עבור הקשר, שסירב בעבר להצעות מארסנל וצ'לסי.. העיסקה תלויה, כאמור, בהצלחת עיסקת מכירתו של אלונסו לריאל מדריד שככל הנראה תיסגר השבוע סופית

תגובות

טלספורט בפייסבוק