טפירו מתרחק ממכבי

אחרי שהתברר כי טל בורשטיין לא ימשיך במכבי תל אביב נראה כי בקבוצה מעדיפים שלא להחתים את מאיר טפירו שיעבור כנראה לגרמניה

יום שלישי 04 אוגוסט 2009
שלמה חסיד

 אחרי שהתברר כי ישנם פערים עצומים בין טל בורשטיין למכבי תל אביב, לאחר שהשחקן קיבל מהצהובים הצעה לחתום לעונה בלבד בתמורה ל-250 אלף דולר בלבד, היום אנו מדווחים שגם עם מאיר טפירו, המועמד להחליפו, הופסקו המגעים.

בין טפירו לבין מכבי נוהלה עד עכשיו שיחה אחת בלבד, לפני שבועיים. סוכם שמכבי תציע הצעה כספית לרכז, אולם מאז טפירו לא שמע מהצהובים, שכנראה קיבלו מאז רגליים קרות. כעת טפירו מבין כי עליו לפנות לאופציות אחרות.

אחד מחבריו של השחקן אמר  ל-TELESPORT: "מאיר לא פגוע ממכבי, אבל אם הם מנסים לעשות ספין על הגב שלו, בשביל להוריד את טל בורשטיין בדרישות הכספיות, אין לו רצון להיות חלק מזה. ברור שהוא Өוצה להיות במכבי, אבל אם זה לא יקרה הוא יחיה עם זה בשלום".

בשלב מסוים ניהל טפירו שיחות עם המאמן אפי בירנבוים שהחל לעבוד בראשל"צ, אבל די מהר התברר שבסכומים שטפירו מדבר עליהם, אין לראשל"צ אפשרות לעמוד. כרגע נראה שפניו של טפירו לשחק בחו"ל (כנראה גרמניה), לאחר שלהפועל ירושלים הוא כבר לא יחזור נוכח אירועי העבר (השחקן נדקר בתוך היכל מלחה – עניין שדלף בפתאומיות לתקשורת) ובבני השרון הוא לא ימשיך בגלל תחושת מיצוי הדדית, וגם בגלל שהמאמן דן שמיר לא הסתדר איתו בירושלים.

סנטר הקבוצה החדש, מאצ'יי לאמפה, שהיה מיועד לנחות בישראל בשלישי, יגיע בסופו של דבר מחר (רביעי) בבוקר

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק