רענן כץ מוכן למכור את חלקו

כץ הוציא הודעה לתקשורת בה הצהיר כי מסכים הוא למכור את חלקו במכבי ת"א. האולטימטום: הרכישה צריכה להתבצע תוך פרק זמן של 48 שעות. תגובת מכבי: "מו"מ מסוג זה לא אוۨך 48 שעות"

יום שלישי 04 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT
אחרי שבועות ארוכים של התכתשויות בין רענן כץ, מבעליה של מכבי תל אביב, לשאר בעלי המניות בקבוצה, הוציא הערב (שלישי) כץ הודעה לתקשורת, בה נאמר: "יש להביא לפתרון מיידי של המצב. יו"ר הקבוצה, שמעון מזרחי, פנה אליי והצהיר שיש בידיו קונה. אם אכן קיים קונה רציני, ששמעון יודיע מיד על זהותו ברבים. אני מוכן להיכנס איתו למו"מ ולסיימו בתוך 48 שעות. אם אין קונה כזה, אז כל עוד אני אחד מהבעלים, שהקבוצה תתחיל להתנהל באופן תקין ושקוף".

"אינני מנהל את עסקיי באופן בו מתנהלת מכבי. ברור לכל כי המצב לא יכול להימשך ויש לפתור אותו מיידית. יש לכך שתי ߐפשרויות, ושתיים בלבד: או שקונה, באם אמנם קיים קונה רציני לכך, ירכוש את חלקי בקבוצה תוך פרק זמן של 48 שעות ושימשיכו לנהל את הקבוצה כטוב בעיניהם, או שהקבוצה תתחיל להתנהל מיידית על פי סטנדרטים מסודרים ושקופים ועל פי אמות מידה של ניהול תקין". 

תגובת הנהלת מכבי תל אביב לא איחרה לבוא, ובה נאמר: "אנחנו לא מנהלים משא ומתן דרך התקשורת. מטבע הדברים מו"מ מסוג זה לא אורך 48 שעות. הכל אצלנו מתנהל בשקיפות מלאה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9