גולדהאר יגיע למשחק הפתיחה

מיטשל גולדהאר, הבעלים החדש של מכבי תל-אביב, יגיע לצפות בשחקניו החדשים במשחק הליגה הראשון מול סכנין בבלומפילד. שני גנאים יגיעו מחר (ה') למבחנים בקבוצה: קוג'ו פוקוȠועמנואל באפור

יום רביעי 05 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
מיטשל גולדהאר, הבעלים הנכנס של מכבי תל-אביב, יגיע בעוד כשבועיים ארצה, עת מנת לצפות בשחקניו הטריים במשחק פתיחת העונה מול בני סכנין בבלומפילד. הרוכש החדש ישהה בארץ מספר ימים, בהם יזכה להכיר את אבי נמני וחנәכיו.

בתוך כך, כבר מחר (ה') לפני הצהריים מתוכננים לנחות בארץ שני חלוצים למבחנים במכבי ת"א מגאנה. השניים הם קוג'ו פוקו, בן 24, שרשם 9 הופעות בנבחרת הלאומית של ארצו, ועמנואל באפור, ששיחק בנבחרת הצעירה של מולדתו. בימים הקרובים יגיעו חלוציߝ וקשרים נוספים להתרשמות. 

קודם לכם הבהיר גולדהאר כי יהיה מעורב מאוד בהחלטות הניהוליות במכבי ת"א, ויכניס לתוך הניהול, בראשותו של אביב בושינסקי, מספר נציגים שיהיו איתו בקשר היום-יומי לצידו של יושב הראש. גולדהאר ביקש לשמוע ישۙרות מאבי נמני את "האני מאמין" שלו בנושא הפיכת הקבוצה למועדון מספר אחת בישראל ולקרוב האוהדים. 

הבעלים החדש מאמין שאפשר להגיע לכמות מנויים של עשרת אלפים צהובים. כזכור, ארגון "השחקן ה-12" הודיע על חרם מנויים העונה בעקבותĠיחס ההנהלה שאינה עושה דבר על מנת לפתור את בעיית האלימות ביציעים בין ארגוני האוהדים. 

גם אלכס שניידר בהודעת העזיבה שלו הזכיר את  בעיית מחנאות האוהדים ביציעי שער 11. למרות שאינם צפויים שינויים נכון לעכשיו בהנהלת הקבוצה, מקווים בארגון Ȧquot;השחקן ה-12" כי ההנהלה תראה נכונות לפתור את הבעיות תחת הבעלים החדש.

תקציב מכבי תל-אביב העונה יהיה הגבוה ביותר בליגת העל, קרוב ל-45 מיליון שקלים. שלושת הזרים שאבי נמני ממתין להגעתם, נתון לאישורו של הבעלים, הם הסלובני אנדיי קומאץ', הגנߐי מרק אדוסי והמונטנגרי סאבו פאביצ'יביץ'. מבין הישראלים מטרתו הראשונה של המנג'ר הוא קשר מ.ס אשדוד, דוד רביבו.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק