מכבי: השכר שקוצץ כמענק אליפות

בלעדי: ל-TELESPORT נודע כי הנהלת מכבי תל-אביב החליטה בצעד מפתיע להחזיר לאותם שחקנים שקיצצו את הפרש השכר במידה והקבוצה תזכה באליߤות. מסתמן: רב שחקני הנוער יושאלו

יום רביעי 05 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

זה נשמע די הזוי בשעה שהפועל תל-אביב, מכבי חיפה ובית"ר ירושלים נראות כפייבוריטיות לקטוף את התואר, במכבי תל-אביב החליטו לתת לשחקנים את האופציה להחזיר לעצמם את הפרש הקיצוץ בתנאי שיזכו בתואר האליפות.

לפני מסע הרכש הצנוע של מכבי תל-אביב העונה, אלכס שניידר, הבעלים היוצא של הקבוצה, החליט לקצץ לשחקנים הבכירים ב-30 אחוזיߝ מגובה השכר שלהם. אם לא די בכך, גם שלושת השחקנים החדשים שהצטרפו למועדון הקיץ וביניהם לירן שטראובר, יובל אבידור ורוני גפני נחתו בקריית שלום בסכומים נמוכים ביחס לעונה החולפת.

ל-TELESPORT נודע כי ישנו מרמור בחדר ההלבשה בנוגע לגובה השכר אותו השחקנים מקבלים. שחקן במכבי תל-אביב אמר: "לא ייתכן שקיצצנו בשכר באופן ניכר בשביל לעזור לאלכס שניידר ועכשיו שהגיע בעלים חדשים, נישאר על אותן משכורות מקוצצות".

הנהלת הקבוצה לא נשארה אדישה לנוכח הטענות של השחקנים השונים והחליטה ליצור שיטת תמריצים חדשה: במידה ותזכו באליפות המדינה, השכר שקוצץ יחזור אליכם כמענק אליפות.

שיטת התמריצים של ההנהלה רוצה להקנות לשחקנים מוטיבציית יתר בנוגע לעונה הסדירה.<͢r/>

בנושא אחר, השחקנים שעלו מהנוער בעונה החולפת צפויים להמשיך ולהיבחן על ידי אבי נמני, מנג'ר הקבוצה, במהלך השבועיים הקרובים כאשר הנטייה היא להשאיל את אותם שחקנים לקבוצות שונות בליגת העל ובלאומית בכדי שיחזרו מחושלים יותר לקראת העונה הבאה.
בימים הקרובים מתוכננים להגיע לקריית-שלום שלושת הזרים להתרשמות ולבדיקות רפואיות ובמידה וירשימו יחתמו בשורות הקבוצה. גורם בקבוצה סיפר ל-TELESPORT: "אין מה להיות לחוצים לגבי ההחתמות של השחקנים. אנחנו לא רוצים ליפול עם השחקנים ואנו לא רואים שישȠהתעניינות לגביהם בקבוצות אחרות".

בתוך כך, התמודדה הערב מכבי ת"א במשחק אימון מול מכבי פ"ת, וסיימה בתיקו 1:1. עמנואל מאיוקה העלה את הצהובים ליתרון בדקה ה-63, ודובב גבאי איזן את התוצאה עבור הקבוצה ממלאבס בדקה ה-82.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק