6

הונטלאר עובר למילאן

הרוסונרי, שסיימו עוד עונה מאכזבת ושהפסידו את כל משחקי קדם העונה שלהם עד כה, התחזקו בקלאס יאן הונטלאר שעזב את ריאל םדריד לאחר חצי שנה בלבד. אנדראה פירלו יישאר במועדון ולא יעזוב לצ'לסי

יום חמישי 06 אוגוסט 2009
נמרוד הגפני
 זמנים קשים עוברים על אוהדי מילאן. כבר שנים שהאדומים שחורים לא מאיימים על תואר האליפות וגם את טעמה של ליגת האלופות הם שכחו. לאור תחילת העונה הכושלת של מילאן במשחקי ההכנה, ברור היה כי רק חיזוק מסיבי יוכל להחזיר את מילאן למעמדה הטבעי כמתמודדת רציߠית על תואר הסקודטו, בו זכתה היריבה העירונית אינטר בארבעת השנים האחרונות.

באיטליה מדווחים כי מילאן סיכמה עם ריאל מדריד על רכישתו של קלאס יאן הנטלאר תמורת 15 מיליון דולר. הנטלאר הגיע לריאל לאחר שנים נהדרות באייאקס וגם נראה היה שהשתלב טוב בכדורגۜ הספרדי לאחר שכבש שמונה שערים בעשרים הופעות, אולם הגעתם של רונאלדו, קאקה ובעיקר קארים בנזמה לברנבאו, גרמה לחלוץ ההולנדי המחונן לחפש לעצמו בית חדש.

מילאן חיפשה חלוץ במשך כל הקיץ. בתחילה דובר על חלוצה המצוין של אלופת גרמניה, אדין דזקו, אולם המשې ומתן לא צלח. לאחר מכן דובר על לואיס פביאנו אך מילאן לא היתה מוכנה לשלם את הסכום הגבוה אותו דרשה סביליה עבור חלוץ נבחרת ברזיל.

הנטלאר יעבור בימים קרובים את הבדיקות הרפואיות וצפוי לחתום על חוזה לארבע שנים במועדון.

בנוסף, הודיע סילۑיו ברלוסקוני כי שוחח עם אנדראה פירלו, המבוקש בצ'לסי, והשניים סיכמו כי הקשר יישאר במילאן ולא יחבור אל מאמנו לשער, קרלו אנצ'לוטי, בלונדון. ברלוסקוני הוסיף כי אנדרה פירלו יסיים את הקריירה במילאן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק