מרקו ארנאטוביץ חתם באינטר

אלופת איטליה השאילה את החלוץ האוסטרי של טוונטה ההולנדית, עם אופציה לרכישה תמורת 9 מיליון יורו. תומאס רוסטצקי, קשרה הצ'כי של ארסנל נפצע שוב וייעדר כחודש וחצי

יום חמישי 06 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

טוונטה ההולנדית הודיע היום באופן רישמי, שמרקו ארנאטוביץ' החלוץ האוסטרי המצויין שלה, הושאל לאינטר, אלופת איטליה לעונה אחת, כשלאיטלקים יש אופציה להחתימו בתום העונה.

החלוץ בן ה-20 יגיע לסאן סירו לעונה אחת בהשאלה, ואם ירשים את מוריניו, ארנאטەביץ' יוחתם בנראזורי תמורת סכום שינוע בסביבות ה-9 מיליון יורו. אראנטוביץ' האוסטרי, ביסס את עצמו בעונה שעברה כאחד החלוצים הטובים בליגה ההולנדית, כשהוא כובש 12 שערים ב-28 משחקים במדי טוונטה.

למרות שאיבדה את איברהימוביץ', אינטר דאגה להתחזק בהתקפהȬ שתהיה מורכבת בעונה הבאה מסמואל אט'ו הקמרוני ודייגו מיליטו הארגנטינאי, שיהיו מגובים בארנאטוביץ', דויד סואזו ומריו באלוטלי.

רוסיצקי ממשיך להיפצע

תומאס רוסיצקי, הקשר הצ'כי של ארסנל, כמעט לא שיחק בעונה שעברה בגלל פצәעות. הצ'כי התאושש והיה נראה כי יפתח את העונה במדי התותחנים, אך נפצע שוב וייעדר לפחות כשישה שבועות.

רוסיצקי, שמתח שריר באימון אתמול, אישר כי הוא ייעדר לפחות עד אמצע ספטמבר וזו מכה קשה לארסן ונגר, שאיבד כבר שחקני מפתח כמו אדביור וקולו טורה.

רוסיצקי יחמיץ לפחות את ארבעת המחזורים הראשונים בפרמייר-ליג וגם את פתיחת קמפיין ליגת האלופות. רוסיצקי יצטרף ברשימת הפצועים לסמיר נאסרי, הרכש הצרפתי שנפצע גם הוא וייעדר חצי שנה לפחות.

תגובות

טלספורט בפייסבוק