הӤועל מול טפליצה הצ'כית

הפועל ת"א תשחק מול טפליצ'ה הצ'כית בקרב על הכרטיס לשלב הבתים של הליגה הארופאית. בני יהודה תנסה להפתיע את איינדהובן

יום שישי 07 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
בהגרלת משחקי הפלייאוף של הליגה האירופית שנערכה בניון, שוויץ, לפני שעה קלה, נקבע כי הפועל ת"א תתמודד מול טפליצ'ה הצ'כית על הכרטיס לשלב הבתים ואילו בני יהודה תתמודד במשחק ߧשה הרבה יותר עם איינדהובן ההולנדית.

הפועל ת"א הגיעה להגרלה מעמדה נוחה יותר וזאת לאור היותה מדורגת בזכות הישגיה במשחקי גביע אופ"א בשנים האחרונות, בני יהודה לעומת זאת אינה מדורגת ומראש יכלה לקבל קבוצות קשות יותר, כאשר שתי קבוצות Ӟאותה מדינה בכל מקרה לא יכולות להפגש בשלב זה.

מתוך היריבות האפשריות שהיו להפועל תל אביב - לך פוזנאן הפולנית, טאלין האסטונית, פרם הרוסית, ברדה ההולנדית וטפליצה לא נחשבת לקלה מכולן, אך יחד אם זאת בהפועל בהחלט יכולים להיות מרוצים שלא קיבלו לߞשל את אמקר פראם הרוסית, קבוצתו החדשה של דימיטאר טלקיסקי.

בני יהודה יכלה להגריל את איינדהובן ההולנדית, פ.צ באזל השוויצרית, לאציו האיטלקית, פרטיזן בלגרד הסרבית וטולוז מצרפת. איינדהובן היא ללא ספק הגרלה קשה ביותר לזהובים שהיו מעדיפים לקבל א۪ פרטיזן בלגרד או באזל.

בהגרלה נקבע כי גם הפועל ת"א וגם בני יהודה יארחו את משחק הגומלין, ומכיוון שהמשחקים אמורים להערך באותו יום ושתי הקבוצות משחקות בבלומפילד, צפויות התפתחויות בנושא. אחת האפשרויות היא שאחת מהן תחליף ביתיות, אפשרות שניה הәא שאחת מהן תשחק באצטדיון ר"ג.

המשחק הראשון יערך בכל מקרה ב-20 לחודש והגומלין כעבור שבוע.


תגובות

6

טלספורט בפייסבוק