1

סיני הבריא ומצטרף לנבחרת

נבחרת הכדורגל הישראלית המתאמנת באנגליה לקראת משחק הידידות מול צ. אירלנד, שיהווה משחק זכנה למפגשים הגורליים בחודש הבא מול לטביה ולוקסמבורג בר"ג. עוזר הנבחרת הבריא ומצטרף

שבת 08 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
 בניגוד מוחלט לכישלונות האחרונים של נבחרת הכדורגל הכחולה-לבנה בהדרכתו של דרור קשטן, בדרך אל מונדיאל 2010, שחקני הנבחרת, השוהים באנגליה במחנה אימונים, נשמעים דווקא אופטימיים לגבי סיכויי ההעפלה לטורניר הגביע העולמי בדרא"פ.

הנבחרת קיימה הבוקר (שבת) את האימון השני שלה במסגרת מחנה האימונים. באימון שם המאמן דרור קשטן דגש בנושא לחץ על היריב. באימון תורגלו משחקונים בהם נדרשו השחקנים להפעיל לחץ על השחקן המקבל את הכדור, כשקשטן עוצר מדי פעם את האימון, מתקן ומסביר.

בתחילת האימון שוחח דרור קשטן עם השחקנים, ߕאמר להם בין השאר: "טוב לראות את כולכם שוב ביחד, בהמשך המחנה  יצטרפו אלינו שאר שחקני הסגל, וננסה להוציא את המקסימום מהאימונים שנקיים כאן".

לאחר האימון התבטא שוער הנבחרת, לירן שטראובר, בנושא: "כל עוד ߙש סיכוי, נלחם, ונעשה זאת עד הרגע האחרון. כל מי שהוא ספורטאי, לא מוותר עד הרגע האחרון, ותאמינו לי, שאף אחד כאן לא מוותר וגם לא חושב לוותר."

הנבחרת מקיימת את מחנה האימונים במלון " חמשת האגמים" בסמוך לעיירה מלדון, השוכנת במחוז אסקӡ הציורי. ב-12.8, הנבחרת תפגוש את נבחרת הלאומית של צפון אירלנד (21:45) בווינזדור פארק, האיצטדיון הלאומי שבבלפאסט. המשחק יהווה הכנה אחרונה לקראת המשחקים הגורליים במוקדמות המונדיאל, מול לטביה ולוקסמבורג, אותם תארח הנבחרת בר"ג.

אל שחקני הנבחۨת, הצטרפו אמש שחקני הקבוצות שהשתתפו במשחקי הליגה האירופית- דין מורי, דדי בן דיין, ביברס נאתכו ואביחי ידין, יחדיו הם ערכו אימון שתרגל משחק מסירות והנעת כדור תחת לחץ. גם עוזר המאמן, משה סיני, אשר לא נסע עם הנבחרת מפאת מחלה, הבריא ויצטרף.

נראה ߛי מזג האוויר הנעים וכר הדשא המטופח, כמו גם הישגי הקבוצות הישראליות באירופה, רק הוסיפו לאווירה החיובית ולרוח האופטימית ששוררת במחנה הישראלי.

צילום: אתר ההתאחדות לכדורגל

תגובות

טלספורט בפייסבוק