צרפתי או רביבו? בקרוב נדע

הקשיים הרבים סביב החתמת דוד רביבו במכבי ת"א, מחזירה את הצהובים לאופציית Ӓיא צרפתי. בושינסקי הוזעק להפגש עם מיטשל גולדהאר בקנדה

יום ראשון 09 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
במכבי תל אביב יודעים שיהיה קשה להביא בימים הקרובים את קפטן מ.ס אשדוד, דוד רביבו זאת בעקבות הדרישות של ג'קי בן זקן והאופציה של ג'ונתן אסוס, אשר צפוי לעבור לפנתריקקוס היוונית או הפועל באר שבע הדרומית, המעוניינות בצרפתי, שמכבי ת"א דוחקת החוצה.

בנושא רביבו הקשיים גדולים עכשיו ובמכבי תל אביב חוזרים לאופציית גיא צרפתי, שעזב את הקבוצה לפני מספר שנים, עכשיו נוצרה הזדמנות להחזיר את הקשר המצטיין מהפועל קרית שמונה, שנשרה לליגה הלאומית. 

ג'ונתן אסוס. בדרך לבאר שבע?

צרפתי שמחזיק בחוזה של כ-150 אלף דולר יאלץ לקזז את שכרו, אבל הוא יעשה זאת באהבה, כߓי לחזור למועדון נעוריו. חשוב לציין, שאביו של גיא, סמי צרפתי שיחק בקבוצה בשנות ה-60 ואחיו הבכור, ג'קי שיחק במכבי בשנות ה-80. 

במכבי תל אביב יקבלו החלטה בנושא בתוך מספר ימים. גורם בקבוצה אמר ל-TELESPORT: "שתי האופציות̠נבחנות. נראה איך הדברים יתקדמו". 

בושינסקי הוזעק לגולדהאר

יטשל גולדהאר, הבעלים החדש של מכבי תל אביב, מגלה מעורבות כפי שהבטיח והיום (ראשון), מיטשל יצר קשר עם יו"ר הקבוצה, אביב ߑושינסקי וביקש ממנו להגיע יחד עם המנכ"ל עוזי שעיה לקנדה. 

זוהי פגישה שאמורה לקדם את נושא חיזוק הקבוצה ומסירת דו"ח ראשון לקראת פתיחת העונה, יחד עם קבלת מסמכים, שיאפשרו את הרישום בבקרה התקציבית. 

גולדהאר מעודכן הߙטב בנעשה במכבי תל אביב וכפי שהבטיח, הוא יהיה מעורב במהלכים הגדולים. בקרוב יבקש גולדהאר להפגש גם עם המאמן אבי נמני.

גולדהאר: נרגש לקראת האתגר

בצל עזיבת הבעלים אלכס שניידר, ערכה מכבי ת"א̠הצהריים מסיבת עיתונאים במלון קרלטון בת"א, שבה היא ביקשה להודיע בעיקר על חתימת הסכם עם ספונסר חדש לקבוצה, והשקת אתר אינטרנט חדש למועדון.

הספונסר החדש יהיה חברת הנסיעות והתיירות "קל נופש" שהלוגו שלהם יופיע על שרוול החולצה. כמו כן, הקבוצה השיקה אתר אינטרנט חדש ומשודרג.

יו"ר הקבוצה, אביב בושינסקי אמר דברי תודה והוקרה לאלכס שניידר, הבעלים היוצא, שהציל את הקבוצה מהתפרקות ולמרות עזיבתו, ימשיך להיות מעורב ולתמוך בקבוצה מבחוץ.

הבעלים החדש, מיצ'ל גולדהאӨ אמור להשלים בתוך שבוע את כל הליך העברת הקבוצה לידיו, כולל הרישום במשרדי ההתאחדות לכדורגל. 

גולדהאר הודיע כי הוא מתכוון להגיע לישראל, ערב פתיחת משחקי הליגה והפעם לתקופת לימוד ארוכה בת מספר שבועות, שבמהלכה ייפגש עם הצוות המקצועי, שחקנים ואוהדים.

כבר בימים הקרובים אמורים במכבי ת"א להחתים מספר זרים, אחרי שהאישור של גולדהאר להעברת הקבוצה יינתן.

במסר לאוהדי הקבוצה מסר גולדהאר לאתר הרשמי כי: "אני שמח לאשר את השלמת עסקת הרכישה של מועדון מכבי "פייג'יאה&quoŴ; ת"א, מועדון ספורט מוערך עם היסטוריה מפוארת של הצלחות.אני נרגש לקראת האתגרים החדשים וההזדמנויות שניצבים מולי. בכוונתי לייצר מחוייבות ארוכת טווח עם המועדון, ולעשות כמיטב יכולתי כדי לבנות מסורת נצחונות והישגים עם מכבי ת"א. אני מחכה בקוצר רוח לפגוө את אוהדי מכבי המסורים, ולהפוך למעורב יותר ויותר בפעילות השוטפת של המועדון".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק