נמני ביקש מגולדהאר את מקרייב

אביב בושינסקי ועוזי שעיה המריאו ביום שני עם סל קניות, שמיטשל גוםדהאר יתבקש לאשר לקראת פתיחת העונה. מקרייב בעלות של מיליון יורו תחילה

יום שלישי 11 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

הלילה (שלישי) אמורה להתקיים פגישה ראשונה בין מיטשל גולדהאר, הבעלים החדש של מכבי תל אביב עם יו"ר המועדון אביב בושינסקי והמנכ"ל עוזי שעיה.

ȼp>השניים יצאו בטיסה בחצות לטורונטו קנדה. לפני שהמריאו לקנדה, קיבלו בושינסקי ושעיה מהמאמן אבי נמני את הדרישות המקצועיות שלו לרכש זר, כמהלך ראשון לחיזוק הקבוצה.

נכון לעכשיו למכבי תל אביב יש רק את איגור טומאסיץ בעמדת הזרים. נמני בשיחה עם TELESPORT, לפני כשבועיים הודיע , ששלושה זרים הם הדבר המתחייב ושאותו הוא רוצה מגולדהאר.

השם הלוהט - החלוץ הבולגרי של מ.ס אשדוד, דימיטר מקרייב, שג'קיȠבן זקן מוכן למכור חצי מכרטיסו, תמורת כמיליון יורו. ראשי מכבי ת"א יבקשו את גולדהאר לאשר את הרכש והמהלך, כדי שהקבוצה תוכל להיאבק על תואר האליפות.

גם דוד רביבו עדיין בתוכניות מכבי תל אביב. שחקנים נוספים שנמני חפץ בהם: הבלם הסרבי סבו פביצ'ביץ', הדרום אפריקאי של מכבי נתניה, ביוואן פרנסמן ואת הקשר הסלובני אנדריי קומאץ'. בפגישה יתאמו את בואו של גולדהאר לישראל ואת כל נושא השלמת הליך הבעלות של הקנדי על מכבי תל אביב.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק