אפשרי שנחזק את הסגל

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, התראיין היום לאתר הקבוצה וסיפר כי ייתכן והקבוצה שתחזק לאחר המשחקים מול זלצבורג. כן אמר המאמן: "אני מאמין בקולמה. לא מבין למה התלבשו על טאקסיירה"

יום רביעי 12 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

את עונת 2009/2010 פתחה מכבי חיפה כבר לפני חודש וחצי, הרבה לפני כולם, כשהיא החלה בהכנות לקראת משחקי מוקדמות ליגת האלופות. היום אלישע לוי מכין את קבוצתו למשחק החשוב ביותר, המשחק מול רד בול זלצבורג האוסטרית על הכרטיס לליגת האӜופות.

הבוקר התפנה אלישע לוי לראיון נרחב לאתר הרשמי של הקבוצה ודיבר על העונה הקרובה והשינויים שנעשו ויעשו בסגל. לקראת העונה האירופית הקרובה, בה מכבי חיפה בכל מקרה תשתתף גם אם תודח מול האוסטרים, אמר המאמן: "עמלנו קשה על מנת להגיע לרגע הזה ӑו אנו נשחק באחד הבתים, ליגת האלופות או הליגה האירופית. יש צורך להשתמש במחשבה רבה בתכנון האימונים ובשימוש בסגל וברוטציה רחבה".

על עניין החיזוק אמר: "אפשרי שנתחזק בשחקן או שניים לאחר משחקי הפלייאוף. שחקנים רבים מעוניינים להגיע ולשחק בߞכבי חיפה. הסגל אולי פחות מנוסה, ישנם צעירים רבים, אבל הסגל לא נחלש. נעשה חושבים אם לעבות את הסגל. אני לא מצטער ששחררתי את גפני ואפק, שלא יחשבו שכל שחקן יקבל שחרור בקלות".

לאחר שחרורו של פאנטיני, מלך השערים של הקבוצה בשנה שעברה והדיווחים כעת על זר נוסף על חשבונו של ירו בלו התייחס אלישע לוי: "בלו בכלל לא הגיע על המשבצת של פאנטיני אלא דבאלישווילי. בלו שחקן שלנו ואנו עוקבים אחריו ואיך מתפתחים איתו".

גם על תלונות האוהדים כלפי ג'ון קולמה וטקסיירה הגיב: "אני לא אחראי לע כל ידיעה שמתפרסמת, זה גם לא מעניין אותנו. קולמה כמו כל שחקן יודע שהאמון הוא מה שחשוב. קולמה יודע שאני מאמין בו והוא נראה טוב יותר במשחקים האחרונים.

משחק ההגנה האחרון שלנו היה לא טוב. אני לא מבין למה התלבשו על טאקסיירה. הוא היה טוב באקטובה, בגלל שלא שודר המשחק אף אחד לא ציין שהוא היה טוב? לא שופטים על פי משחק בודד".

לסיכום התייחס המאמן לכר הדשא הסינטטי אשר מצפה לקבוצה בזלצבורג: "זה משחק שונה. יש לנו במגרש האימונים שני מגרשים עם דשא סינטטי ונתאמן עליהם. יש לנו מספיק זמן Ӝהתרגל. מדובר במשטח מהיר יותר, הכדור קופץ הרבה יותר. נצטרך להתאקלם".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק