מנצ'סטר ובאיירן אחרי נוייר

שוערה של שאלקה 04, מנואל נוייר, מבוקש בשני מועדוני הפאר של אירופה, מנצ'סטר יוניךטד ובאיירן מינכן. ההצעה הראשונית של הבאוורים נדחתה

יום חמישי 13 אוגוסט 2009
נמרוד הגפני
 במנצ'סטר יונייטד מחפשים מחליף לאדווין ואן דר סאר שנפצע וייעדר מספר חודשים. אלכס פרגוסון לא בונה על בן פוסטר ۛשוער ראשון ומחפש שוער צעיר שיתפקד כשוער ראשון בחודשים הקרובים ואף יחליף בעתיד את ההולנדי המנוסה אשר יפרוש בקרוב.

השוער שצד את עיניו של פרגוסון הוא מנואל נוייר בן ה-23. בגרמניה כבר מכנים את שוערה של שאלקה 04 כ"פיטר שמייכל החדש" ואכן נוייר הציג יכולת נהדרת בבונדסליגה ובמפעלים האירופאים בהם שיחקה הקבוצה.

אך אלכס פרגוסון ומנצ'סטר יונייטד אינם היחידים שרוצים את השוער המוכשר. יכולתו של מנואל צדה גם את עיניהם של ראשי באיירן מינכן, שמחפשים שוער שיוכל להיכנס לנעליו הגדולות של אולߙבר קאן ולא היו מרוצים מיכולתם של האנס יורג בוט ומיכאל רנסינג בעונה שעברה.

ההצעה הראשונית של באיירן מינכן בסכום של 6 מיליון יורו נדחתה על ידי הכחולים . אלכס פרגוסון מנסה לנצל את המצב ומציע לשאלקה 8 מיליון יורו. לזכות פרגוסון עומדת ההנחה ששאלקהĠתעדיף למכור את השוער לקבוצה אשר לא מתחרה נגדה בליגה הגרמנית ולכן תעדיף את השדים האדומים.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק