קשטן יודע שגרנט בהיכון

שלושה שבועות נשארו לקשטן ולסיני כדי להמשיך את חלום המונדיאל. לטביה היא היריבה הבאה, אבל מאחורי הקלעים כבר מתלחשים על עידן גרנט ב'

יום חמישי 13 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
  בחמישי לספטמבר תתארח ברמת גן נבחרת לטביה. הראשונה אותה חייבת נבחרת ישראל לנצח בכדי להחיות את חלום מונדיאל 2010 בדרום אפריקה. דרור קשטן מחובר היטב לגורמים ואישים שונים במשרדי ההתאחדות לכדורגל. גם אליו הגיעו הלחשושים ממסדרונות הקומה השניה על האיש שאמור להחליפו על ספסל נבחרת ישראל...אברהם גרנט !

קשטן הכניס לסחרור את המערכת כאשר יצא בראש חוצות למאבק נגד ההתאחדות לכדורגל והעומד בראשӔ, אבי לוזון. המאבק הינו על אלירן עטר, שחקן שלא קרע עדיין זוג נעליים ולא ביקר עדיין בכל מגרשי הכדורגל בארץ. לא ברור מיהם יועציו של קשטן, אולם המאבק על עטר לא הוסיף לו נקודות. לקשטן, כמו למשה סיני, היה ברור כי רק כרטיס ליוהנסבורג ישאיר אותו במשרת מאמן נבחרתĠישראל.


גרנט עם ג'ון טרי. יחזור לתת הוראות לקולאוטי וברדה?

כולנו זוכרים את המצגת המתוקשרת בה הבהיר קשטן שאחרי 40 שנה, צריך למחוק את סיפורי מקסיקו 1970 ולהכיר דור חדש של כדורגלנים. קשטן, שנותן גב רחב לשחקניו, צריך להבין כי יום אחד בלבד אחרי שהסיכוי להגיע לדרום אפריקה ימוג, אותם שחקנים ידברו כבר על המלך החדש. מהיום הפך קשטן למחוייב לאלירן עטר. התקשורת כולה תתמקד באיש מהשכונߔ ואפילו תפסיק ליחס חשיבות לפציעות של הקפטן, יוסי בניון.

קשטן נתן סימן ראשון לאלירן עטר כאשר ויתר לחלוטין על שרותם של עומר גולן וברק יצחקי במשחק מול צפון אירלנד. השניים כבר יכולים לפנטז על לטביה מהיציע או מקצה הספסל. החלוצים של קשטן וסיני במשימות הבאות יהיו לפי הסדר הבא: אליניב ברדה, אלירן עטר ובן סהר. בתמונה יהיה רוברטו קולואטי כאשר עמית בן שושן יהיה זמין לתרגולי אימונים. הפריצה של גיל ורמוט ואיתי שכטר תמתין אף היא לקמפיין הבא.

עומר גולן, שכבש עבור הנבחרת ברוב המשחקים האחרונים, היה המום מאי שיתופו אך שמר על שתיקה. סקאוטים שבאו במיוחד ממועדונים באנגליה נותרו המומים ולא הבינו את הסיבה למהלך המקצועי. הקפטן, יוסי בניון היה חלש ומותר לו. קשטן עדיין ממתין שהאיש שלנו בליברפול ישלוף את השערים והבישולים בזמן וברגע הנכון בכדי שהנבחרת תגיע למקום שדור המדבר חולם עליו במשך 40 שנה.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק