ביקל: אני מפחד מאוהדי ביתר

בלעדי: ביקל קולקסיזוגלו שהיה אמור להגיע להיבחן בישראל, בәטל את הגעתו לאימוני בית"ר ירושלים. לנציגו הסביר: אמרו לי שאוהדי בית"ר יפגעו בי כי אני מוסלמי. אני מפחד מהם

יום חמישי 13 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
 הקשר האחורי השוויצרי ממוצא טורקי, ביקל קולקסיזוגלו, שהיה אמור להגיע בימים הקרובים ולהצטרף לבית"ר ירושלים, ביטל את הגעתו מחשש לפגיעה בחייו.

השחקן בן ה-26 ששיחק בנבחרת הצעירה של שוויץ ובעונה שעברה ביאנג בויז המקומית, היה אמור לנחות בישראל בסוף השבוע ולהתחיל להיבחן בקבוצה של יצחק שום.

לביקל הגיעו הידיעות לפיהן בישראל פורסם כי הוא מוסלמי וכי אוהדי בית"ר ירושלים לא יאפשרו לו, מכיוון שהוא מוסלמי, להתאמן. ביקל, שהוא כמובן מӕסלמי, אמר לנציגיו  כי הוא חושש להגיע לישראל מחשש לפגיעה בחייו.

ביקל שיחק בעבר בפ.צ באזל, גראסהופרס ופ.צ קלן הגרמנית. אגב, כינויו של השחקן בשוויץ היה "ביקל"

אוהדי בית"ר ירושלים הבהירו בעבר מספר פעמים כי הם לא יӐפשרו לשחקן מוסלמי לשחק בקבוצה המזוהה עם תנועת בית"ר. הדבר עורר בעבר ביקורות קשות, אך ראשי הקבוצה מעולם לא צירפו שחקן מוסלמי. יש לציין כי יצחק שום ואיציק קורנפיין כן היו מעוניינים לאפשר לשחקן להיבחן.

יצחק שום מחפש קשר אחורי איכותי, אחרי שג'וניור ויסה הפרואני לא הוכיח את עצמו במשחקים האחרונים ובמהלך מחנה האימונים, שקיימה בית"ר ברומניה. 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק