פחות מפלייאוף עליון, כישלון

סקציה נס ציונה פתחה רשמית את העונה, המאמן שלה, רפי כהן, לא פוחד להצהיר על כוונות. החלוץ הניגרי, אנתוני פארקר: "אני מקווה להצליח בכדורגל כמו שפארקר של מכבי ת"א הצליח בכדורסל"

יום שלישי 18 אוגוסט 2009
שלמה חסיד

 סקציה נס ציונה, אלופת הליגה הארצית אשתקד, פתחה  את העונה באופן רשמי במסיבת עיתונאים באיצטדיון העירוני. נס-ציונה, שתפתח את העונה במשחק חוץ בשבת מול מכבי הרצליה, לא ביצעה שינויים יותר מדי גדולים בסגל לעומת העונה שעברה, ולדברי המאמן, רפי כהן, זה גם אחד היתרונות שלה.

כהן אמר: "שמרנו על מרבית השחקנים ואני חושב שהחיבור הוא היתרון הכי גדול שלנו. התחזקנו בכמה עמדות, אנחנו עדיין מחפשים זר נוסף, אבל בסך הכל יש לנו קבוצה מאוד בריאה, מאוד חזקה, והמטרה שלנו היא בהחלט פלייאוף עליון".

הסקציה התחזקה העונה בשוער שלומי בן-חמו, במגן עמאר מנצור ובשני הזרים – האחד אנתוני פארקר והשני קשר נבחרת בנין, קובינה ניהום.יו"ר הקבוצה, קובי כדורי, הוסיף: "אין אחד בליגה שיגיד שהוא לא רוצה לעלות ליגה, אבל עלייה לא עושים בדיבורים. היה חשוב לנו לשמור על דרך, מאוד חשוב לנו לקרב את האוהדים ולהחזיר אותם למגרש, ואני שמח שיש לנו מאמן כמו רפי, שהפך למעשה לבן בית במועדון והוא שותף לכל ההחלטות".

נס ציונה חתמה לקראת סיום השנה שעברה עם חברת ברנדי יחסי ציבור, והעונה זכתה לספונסר ראשי – פוזה אופנת הלבשה – ולספונסר משני – מסעדת המבורג. הקבוצה תיקרא סקציה "פוזה" נס ציונה, והמטרה במועדון ߔיא לחצות את קו 300 המנויים. 

מחירי המנויים, אגב, יעמדו על 500 שקלים למבוגר ו-350 לנוער וחיילים. הכניסה לנשים תהיה  חינם, וכך גם לילדים עד גיל 14.

אנתוני פארקר, החלוץ הניגרי של הסקציה, נשאל במסיבת העיתונאים אם הוא מכיר את אנתוני פארקר הכדורסלן שכיכב במכבי ת"א. פארקר ענה: "שמעתי עליו....אני מקווה שאצליח בכדורגל כמו שהוא הצליח בכדורסל". פארקר הוסיף שהוא מרגיש בנס-ציונה כמו בבית, ומקווה שהקבוצה תרוץ בצמרת.

 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק