מצפה להעביר ההכרעה לרג

יממה לפני משחקה של מכבי חיפה, ערכה הקבוצה את מסיבת העיתונאים הרישמית. אלישע לוי לא הסתיר את המטרה: "אנחנו יודעים הכל עליהם". קטן: "זהו דבר גדול". סטיבנס: "חיפה פייבוריטים כמונו"

יום שלישי 18 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

יום ארוך עבר על מכבי חיפה, מהאימון לאחר הנחיתה באוסטריה, לטיולים ברחבי העיר היפה זלצבורג, לאימון המסכם ולמסיבת העיתונאים שנערכה אמש (שלישי), יום לפני המשחק החשוב כל כך מול רד בול זלצבורג.

אלישע לוי, מאמן מכבי חיפה, לא הסתיר את המטרה האמיתית של המשחק ביום רביעי: "אני מצפה שנעביר את ההכרעה לגומלין ברמת גן. צריך לזכור שמדובר בשני משחקים ולא באחד. נעשה את המקסימום". 

לוי גם דיבר על הידע הרב שצבר ۢל היריבה: "אין היום סודות בכדורגל, כמו שידענו על היריבה הקודמת, אקטובה, אנחנו יודעים על זלצבורג, יודעים הכל על הקבוצה האוסטרית, אני מקווה שזה יתן את הטון במגרש". 

לאחר אלישע לוי, התראיין קפטן מכבי חיפה, יניב קטן
"חיפה פייבוריטית כמונו" 

יממה בלבד למשחק הראשון והמסקרן של מכבי חיפה במוקדמות ליגת האלופות, ערכה היום (שלישי) ראשונה, רד בול זלצבורג, את מסיבת העיתונאים הרישמית.

מאמן רד בול זלצבורג, הוב סטיבנס העניק ראיון נינוח ומשדר ביטחון: "הכדורגל זה לא חיים ומוות, צריך לקחת את המשחק בפרופורציות. 


הוב סטיבנס הרוחני:  "מה שחשוב לי בחיים זה הבריאות ושכולנו חיים"

חיפה פייבורטית בדיוק כמונו. יש לחיפה קבוצה טובה ומצויינת, הם הצליח לחזור מפיגור 3:0 לניצחון 3:4 על אקטובה, זה מראה על קבוצה טובה וצריך גם להיזהר מדבאלשווילי,  החלוץ של מכבי חיפה".

ȍ סטיבנס נתן הרגשה במסיבת העיתונאים של אדם רוחני מעט והכדורגל לא העניין המרכזי בסוף היום: "הבנתי שמדובר במשחק ענק, אבל מה שחשוב לי בחיים זה בעיקר הבריאות שלי ושכולנו חיים". 

תמונה ראשית: באדיבות האתר הרשמי - מכבי חיפה. <ȯstrong>

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9